5 metrelik LED'i çalıştırınca internet gidiyor

friidi boy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar A101'den 5 metre LED aldım kumandalı olanlardan ve bilgisayarın etrafında süs olarak kullanacaktım. Hazırladım fakat LED'in adaptörünü prize takınca internet gidiyor. Sadece bilgisayarın interneti gidiyor Discord falan çalışıyor fakat Epic, YouTube gibilerinde internet tamamen gidiyor hatta Epic de indirme 0KB oluyor. LED'i başka odaya takınca da aynısı oluyor. Sigorta da modem de de gözle görülür bir şey yok ışıklarında vs. telefon interneti çekiyor, sadece bilgisayarda yok (Ethernet kablosu ile net çekiyorum) fikirleriniz neler? (Çok garip biliyorum.)

Arkadaşlar A101'den 5 metre LED aldım kumandalı olanlardan ve bilgisayarın etrafında süs olarak kullanacaktım. Hazırladım fakat LED'in adaptörünü prize takınca internet gidiyor. Sadece bilgisayarın interneti gidiyor Discord falan çalışıyor fakat Epic, YouTube gibilerinde internet tamamen gidiyor hatta Epic de indirme 0KB oluyor. LED'i başka odaya takınca da aynısı oluyor. Sigorta da modem de de gözle görülür bir şey yok ışıklarında vs. telefon interneti çekiyor, sadece bilgisayarda yok (Ethernet kablosu ile net çekiyorum) fikirleriniz neler? (çok garip biliyorum.)

Telefonda da gidiyor mu? Gidiyormuş tam okuyunca fark ettim altta bir ihtimal yazdım.

Son düzenleme:
Hocam LED'ler yanarken internet mi kullaniyor acaba gercekten cok garip elektrik ile calisan bir isik kaynagi internete nasıl etki edebilir. Acaba LED'leri ayarlamak icin bilgisayarda bir program kullaniyorsaniz o programla alakasi olabilir mi? Yazilimsal olarak.

Hocam LED'ler yanarken internet mi kullaniyor acaba gercekten cok garip elektrik ile calisan bir isik kaynagi internete nasıl etki edebilir. Acaba LED'leri ayarlamak icin bilgisayarda bir program kullaniyorsaniz o programla alakasi olabilir mi? Yazilimsal olarak.

Benim de şu yönde bir tahminim var belki gelen güç yetersiz geliyordur çünkü bende bilgisayara fazla aygıt bağladığımda prizde telefon falan şarj edince kulaklık ve internet alıcım kapanıyordu.

Arkadaşlar A101'den 5 metre LED aldım kumandalı olanlardan ve bilgisayarın etrafında süs olarak kullanacaktım. Hazırladım fakat LED'in adaptörünü prize takınca internet gidiyor. Sadece bilgisayarın interneti gidiyor Discord falan çalışıyor fakat Epic, YouTube gibilerinde internet tamamen gidiyor hatta Epic de indirme 0KB oluyor. LED'i başka odaya takınca da aynısı oluyor. Sigorta da modem de de gözle görülür bir şey yok ışıklarında vs. telefon interneti çekiyor, sadece bilgisayarda yok (Ethernet kablosu ile net çekiyorum) fikirleriniz neler? (Çok garip biliyorum.)
Hocam çoklu prizde bir sorun olabilir ( tahmin sadece bilgili değilim)

Hocam elektrik cektikleri prizleri ayirdinizmi ya da dedigim gibi LED'leri yakmak programlamak icin bir yazilim kullaniyorsaniz ondan da olabilir.
başka odaya takmayı denedim yine gitti

Benim de şu yönde bir tahminim var belki gelen güç yetersiz geliyordur çünkü bende bilgisayara fazla aygıt bağladığımda prizde telefon falan şarj edince kulaklık ve internet alıcım kapanıyordu.
olabilir bişey diyemiyorum 😅
anakart üreticisinin bilgisayarı yönetmek için sunduğu programlar bile yüklü değil😅

Yeni konular

Geri
Yukarı