5 özürsüz devamsızlıkla sınıfta kalınır mı?

Peki belge alabilir miyim?

Önceden alınmıyor fakat o kaldırıldı diye biliyorum yani alabilirsin.

Peki belge alabilir miyim topla M5 gün özürsüz ile ve okula velimin gittiği zaman onlar mı doldurulacak dilekçeyi veriyor biz mi direk götürüyoruz kağıda yazıp.

Devamsızlığını neden geçiriyorsun belge de alabilirsin sınıfta da kalmıyorsun geçiriceklerini düşünmüyorum ama okulda verip dilekçeyi öyle yapılıyor.

Önceden alınmıyor fakat o kaldırıldı diye biliyorum yani alabilirsin.

Devamsızlığını neden geçiriyorsun belge de alabilirsin sınıfta da kalmıyorsun geçiriceklerini düşünmüyorum ama okulda verip dilekçeyi öyle yapılıyor.

Yani onlar dilekçeyi bize veriyor biz doldurup getiriyoruz tamam çok sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır ebeveynin boş kağıda oğlum-kızım devamsızlığını bilgim dahilinde yapmıştır yazıyor. Altına imzayı atıyor. Sende müdür yardımcısına veriyorsun.

Bir de bu 5 gün geçince belge alamama olayı kalktı mı? İnternette 8 Eylül 2023'te yeni yönetmeliğe göre kalktı diyor bazılarında hala kalkmadı diyor kafam karıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de bu 5 gün geçince belge alamama olayı kalktımı internette 8 Eylül 2023'te yeni yönetmeliğe göre kalktı diyor bazılarında hala kalkmadı diyor kafam karıştı.

Kalkmış olması muhtemel. Ben 10.sınıfta alamamıştım. Bu sene 1.dönem sonunda aldım özürsüzün 5'ten fazla olmasına rağmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı