50-150 TL Klavye ve Mouse Önerisi

Strunkfield

Hectopat
Daha fazla  
Önerdiğiniz 50-150TL arası "fiyat/performans " başlığı altında uygun bir klavye, klavye-mause takımı var mı ? Görüşlerinizi merak ediyorum. Teşekkürler...

Hocam zamanında ucuz fiyata everestin gaming bir ekipmanını aldım. İnan insan pişman oluyor. Çok oyun oynuyorsan bence biraz daha biriktir daha kalitelisini al.

Hocam zamanında ucuz fiyata everestin gaming bir ekipmanını aldım. İnan insan pişman oluyor. Çok oyun oynuyorsan bence biraz daha biriktir daha kalitelisini al.
Arkadaş doğru söylemiş. 150 TL bütçe ile A4 Tech veya Everest alıp paranızı çöpe atmayın, Logitech gibi kaliteli bir marka seçerek uzun ömürlü bir tercih yapın.
Mouse: Logitech G300s - 85-90 TL civarıydı fakat şu anda indirimde, 60-65 TL civarında bulabilirsiniz. Fiyatına göre özellikleriyle ve ergonomisiyle diğer fareleri tek geçen bir fare.
Klavye: Logitech G103 - bu klavye de 80 TL civarıydı fakat şu anda o da indirimde, 60-65 TL'ye bulunabilir. Bilek desteğiyle, su geçirmez yapısıyla, ayarlanabilir tuşları ve kolay yazılımıyla, fiyatına göre diğer klavyeleri geçen bir klavye.
Vatan Bilgisayar'dan alırsanız toplam 137 TL tutuyor. Hayırlı olsun (y)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı