50 bin TL her şey dahil sistem önerisi

Bütçe
50.000-55.000

blue1289

Yoctopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

45.000 TL'ye kadar kasa,
1000-1500 lira arasında klavye, mouse, kulaklık.
5000 Lira'ya kadar da monitör.
Genel oyun oynamak için sistem marka model tavsiyeleriniz neler olur? Hazır bir sistem satın almak mı mantıklı yoksa tek tek satın almak mı?
Toplamda bütçemiz 50.000-55.000 arasında.

Sizin için bence en iyisi toplamak yerine uğraşacağınıza,
Kendiniz sistemi inceleyerek hazır bir sistem almanız :)

Eğer biraz biliyorsanız ve uğraşırım derseniz parça parça toplamak her zaman daha karlıdır. İkinci el + sıfır bir kombinasyon ile o fiyata alınabilecek en iyi sistemi toplayabilirsiniz.

Görseldeki gibi yap. Shark 7A-RTX SUPER - Game Garaj
Soğutucu almalısın bunu.

1714571188785.png

Kalan bütçe 12k falan. Bence bu sisteme en az 2k monitör tercih etmelisiniz. @BerkayZ87 @Kaan Diktaş
Ekipmana ne kadar bütçe kalır bilmiyorum o yüzden monitör önerisi beklenmeli ona göre seçenekler bol zaten. Monitör 1080p olursa yazık olur bu sisteme.

Temiz kullanılmış, garantileri devam eden ikinci el komple sistem ilanı bakabilirsin. O bütçe ile alınacak sıfır üründen ben kalite ve uzun ömür beklemem.

(Edit)
Mesajım iki vatandaşın zoruna gitmiş heralde, gamepower hazır sistemleri falan kullanıyorlardır kanımca zorla onları önereceklerdi :)
Buyrun bakın ne önerdiğime. Siz 4k zannettiniz herhalde. Gülmek lazım size o yüzden hahaha attım.
O sistem alınmaz SSD, RAM gibi parçaları rezalet bu fiyata göre.

Görseldeki gibi yap. Shark 7A-RTX SUPER - Game Garaj
Soğutucu almalısın bunu.

Eki Görüntüle 2183784

Kalan bütçe 12K falan. Bence bu sisteme en az 2K monitör tercih etmelisiniz. @BerkayZ87 @Kaan Diktaş
Ekipmana ne kadar bütçe kalır bilmiyorum o yüzden monitör önerisi beklenmeli ona göre seçenekler bol zaten. Monitör 1080p olursa yazık olur bu sisteme.

Buyurun bakın ne önerdiğime. Siz 4K zannettiniz herhalde. Gülmek lazım size o yüzden hahaha attım.

O sistem alınmaz SSD, RAM gibi parçaları rezalet bu fiyata göre.

Dostum SSD MLD 500 Ultra yapıldığında halloluyor o iş RAM zaten en iyilerinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı