50 inç 4K TV Tavsiyesi

Böyle insanları ciddiye almanı önermem. Marka fanboyluğu yapıyorlar sadece. Hayır burda konuştuğumuz marka Sunny, Axen falan olsa bir şey demeyeceğim fakat Philips'ten bahsediyoruz. Dediğim gibi biz daha iyi bir alternatif bulamazsak bu TV'nin 43'' olanını alacağız. Birkaç inceleme videosu görmüştüm fena durmuyor. Tek sıkıntısı uydu kanallarında kanalları yavaş geçiyormuş sanırsam fakat biz uydu kanallarını kullanmadığımız için ses kalitesi ve görüntü kalitesi önemli oluyor. Gördüğüm kadarıyla sizin içinde bunlar önemli. Kağıt üstünde güzel özellikleri var fakat mağazaya gidip canlı bir şekilde görmekte fayda var. Vatan'dan falan yaşadığınız şehre göre mağaza stoğuna bakın. Bence alınır bu TV.

Böyle insanları ciddiye almanı önermem. Marka fanboyluğu yapıyorlar sadece. Hayır burda konuştuğumuz marka Sunny, Axen falan olsa bir şey demeyeceğim fakat Philips'ten bahsediyoruz. Dediğim gibi biz daha iyi bir alternatif bulamazsak bu TV'nin 43'' olanını alacağız. Birkaç inceleme videosu görmüştüm fena durmuyor. Tek sıkıntısı uydu kanallarında kanalları yavaş geçiyormuş sanırsam fakat biz uydu kanallarını kullanmadığımız için ses kalitesi ve görüntü kalitesi önemli oluyor. Gördüğüm kadarıyla sizin içinde bunlar önemli. Kağıt üstünde güzel özellikleri var fakat mağazaya gidip canlı bir şekilde görmekte fayda var. Vatan'dan falan yaşadığınız şehre göre mağaza stoğuna bakın. Bence alınır bu TV.
Kesinlikle katılıyorum hocam. Bende odama alacağım bunu asıl amacım PS4 oynamak bazende youtube ve netflix izlerim. Mağazaya gidip göreceğim tabi önce bir bakmakta fayda var. Araştırdığım kadarıyla Philips görüntü ve ses anlamında çok başarılı olsada teknik servis ve yedek parça sorunu olduğu için tavsiye etmeyenler var. TV'nin anakartı bozuldu diyelim servise gönderdiğimizde yeni takacakları anakart tamir görmüş bir anakart olacak yani sıfır değil. Sırf bu yüzden Philips'den uzak duranlar var. Ama Philips kaliteli bir ürün olduğu için kolay kolay bozulacağını düşünmüyorum. LG veya Samsung için 5000 TL gibi bir bütçe lazım o kadar çıkmamın imkanı yok. Umarım memnun eder bu bizi.
Geçen günlerde bu TV 3800 civarlarına düşmüştü yine o fiyatlara düşerse alabilirim. Ne dersiniz nasıldır bu? Philips 50PUS7505 (50PUS7505/62) Televizyon

Hocam o fiyata bulabileceğinizi zannetmiyorum, biz Efsane Cuma kampanyalarında 43 inç 4K Samsung Crystal TV aldık 4000 TL'ye fiyatı biraz arttırırsanız aynı televizyonun 50 inç olanını öneririm

4000 TL bütçeye çok şey istiyorsunuz. İlle de 50 inç diyorsanız, arttırın.
Ama ucuza 43 inç var.

Hocam Smart özelliği olmayan 50" TV alıp PS4 ve duruma göre mi box alınir bu bütçeye.

Son düzenleme:
Selamlar. 50 inç ve 4K özellikte TV arıyorum. Kullanım alanım PS4, YouTube ve Netflix olacak. Bütçe maksimum 4000 TL daha üstüne çıkamam. Uzun yıllar kullanacağım için kaliteli bir şey istiyorum. Görüntü kalitesi çok çok önemli ve oyunlarda gecikme çok rahatsız etmez ise uygundur zaten Single Player hikayeli oyunlar oynuyorum. Önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum :)
Hocam ben Dijitsu 50'' 4K aldım görüntü kalitesi gayet iyi biraz kumar ama fiyatı çok uygun.

Yeni konular

Geri
Yukarı