50 kg bir boksör 68 kg birisiyle kavga ederse kim kazanır?

Lyk7a

Hectopat
Yer
Türkiye, Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050Tİ
i5-12500H
512GB M.2 SSD
16GB RAM
50 kiloluk 9 ay boksa gitmiş birisi 68 kilo fakat yumruk atmanın ne olduğunu bile bilmeyen birisiyle kavga etse kazanan kim olur? Normalde böyle konular açmam ama merak ettim.

Yaşlar kaç? 50 KG dediğine göre ortaokuldan falan bahsediyoruz. Açıkçası ne olacağını kestiremeyiz. Ama düz mantık kurarsak 50 KG kişi boyu kısa değilse çok güçsüz ve zayıf olur. Bu yüzden 68 KG alır diyorum.

Yaşlar kaç? 50 KG falan dediğine göre ortaokuldan bahsediyoruz. Açıkçası ne olacağını kestiremeyiz. Ama düz mantık kurarsak 50 KG kişi boyu kısa değilse çok güçsüz ve zayıf olur. Bu yüzden 68 KG alır diyorum.
lise 3 :D. 180 boy.

9 Ay boksa gidip öyle çok şey öğrenemez yıllarca yapması lazım. Yine de 50 kg bile olsa karşıdakinin tecrübesi olmadığından rahat döver.
Tecrübeyi bırak karşıdaki kişi kavga sırasında ne yapılacağını bile bilmiyor kavga etmeyeceğim ama merakımdan soruyorum bir kavga esnasında kim alır diye karşımdaki kişiyi görseniz zaten sizde inanırsınız bana.

9 Ay boksa gidip öyle çok şey öğrenemez yıllarca yapması lazım. Yine de 50 kg bile olsa karşıdakinin tecrübesi olmadığından rahat döver.
Karşıdaki soğukkanlı olmayıp eli ayağı titrerse tabii ki alır, ancak bir tane oturtursa işler değişir. :)

Geri
Yukarı