50 Mbps internet 2 Mbps indiriyor

EYMEN987

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba benim 50 MB'lik bir internetim var ancak bunun karşılığını alamıyorum, yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar merhaba benim 50 MB'lik bir internetim var ancak bunun karşılığını alamıyorum, yardımcı olur musunuz?

Benim de 1000MBPS internetim var, şu an 78Kbps hız ile FIFA indiriyorum. Her zaman her yerde 50Mbps almanız mümkün değil. Tam olarak nerede test ettiğinizi belirtir misiniz?

Benim de 1000MBPS internetim var, şu an 78Kbps hız ile FIFA indiriyorum. Her zaman her yerde 50Mbps almanız mümkün değil. Tam olarak nerede test ettiğinizi belirtir misiniz?

TürkTelekom da hocam.

@EYMEN987 Speedtest yaptığınızda 50 Mbps alabiliyor musunuz? Normalde 50'lik pakette saniye de ortalama 6 MB/s veri indirme hızına ulaşması lazım.

Hocam ben hız değişikliğini yeni yaptım kimse internette değil 15-20 arasında download veriyor ama pakatim 50Mbps.

@EYMEN987 Hocam yeni yaptıysanız modemi bir kapatıp açın. Bende 24'ten 50'ye geçtiğimde müşteri hizmetleri hemen aktif olur modemi kapatıp tekrar açın, sonrasında kullanabilirsiniz demişlerdi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı