50 Tl Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

B

Barış Çetin

Ziyaretçi
Pazartesi Vatan Bilgisayar'dan şunu sipariş edeceğim. Kullananlar varsa nasıl olduğunu yazabilirler mi veya önerebileceğiniz başka bir kulaklık var mıdır ?

Snopy sn-r3 almanı tavsiye ederim oyuncu kulaklığı şık tasarımı güzel mikrofonuda güzel kulaklığı düzgün kullanılırsan uzun süre idare edebilicek ve kulak ağrıtmayan kulaklık bende sn-r1 var bi ara bi olaya çok sinirlenmiştim ve bi anlık sinirle çok hızlı bir şekilde yere attım ama allahtan yinede 1-2 ay daha tuttu beni şimdi ben sn-r3 alabilirim sn-r1 de çok kaliteli tabi benim ani sinirime karşı gelemedi :D

Everest, Frisby, İnca veya Snopy kullandın mı da bu kadar ön yargılısın. Akrabamın bilgisayar için Snopy gamepad'i vardı ve o kadar yere düştü vs hiç bir şey olmadı. Uzun bir süre kullandı sorunsuz bir şekilde. Kullanmadığın markalara ne kadar kolay çamur atıyorsun. Tamam forumda Everest ve Frisby markalarından memnun olmayan var ancak memnun olanlar ve bir sorunu olmayanlar'da var.

Bizzat ben kullanıyorum SN-R3'ü. Ses kalitesi harika, bass kalitesinden söz etmiyorum bile, muazzam. Ben müzik açıp son ses dinlerken evin diğer ucundaki kişi bariz duyabiliyor. Kulağa taktığınızda bass'lar çok şiddetli vuruyor. Uzun süre kullanımda kulağı rahatsız etmiyor.

Bende Snopy SN-R3 alacaktım fakat bulamayınca Snopy SN-052 aldım. Tabi ki SN-R3 tercihimdir, fakat SN-052 de fena değil.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı