50 TL ve altı oyun önerileri

Keşke etmeseydiniz ya. Online falan oynardınız en kötü. Hem yediği zamı gördünüz.
Tarzım değil diye ettim keşke dursaydı çünkü sildikten 2 gün sonra sınıfta (eski sınıf) ETS2 oynayacak var mı demişlerdi çok eğlenmişler :D.

Bu arada oyun önerisi olarak M&B: Warband olabilir. İndirimlerde 22 TL civarına düşüyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Küçükken korsan oynadığım bir oyundu hakkını ödemek için alacağım teşekkürler :). Yaz inidirim için çok oyun bekletiyorum bu da onlardan birisi.

Tarzım değil diye ettim keşke dursaydı çünkü sildikten 2 gün sonra sınıfta (eski sınıf) ETS2 oynayacak var mı demişlerdi çok eğlenmişler :D.

Küçükken korsan oynadığım bir oyundu hakkını ödemek için alacağım teşekkürler :). Yaz inidirim için çok oyun bekletiyorum bu da onlardan birisi.

İndirimde 7 TL gibi komik bir fiyata almıştım. Zam yüzünden 22 TL.

Cok guzel olmus elinize saglik. Diger konuya Beam.Ng Drive eklenebilir indirimde 32 liraya dusuyor gayet iyi oyundur.
İndirim harici oyunları ekliyorum hocam çünkü indirim bitince de listenin kullanabilir olması için ama 100TL ve altı diye listeme ekleyeceğim. Teşekkür ederim öneri ve yorumunuz için. Bu oyunun bu kadar geliştiğini görmemiştim ben oynarken daha sadece beyaz harita vardı bayağı gelişmiş.

Dediğim gibi hocam stratejiden uzak birisiyim. HOI3 hakkında hiç bilgim yoktu. HOI4 çok karışıkgelmişti sadece.
Strateji oyunları zaten öğrenebilmek için baya bir zaman katledilmesi gereken oyunlardır bende HOI4'de acemiyken hiç oynama isteği yoktu ama öğrendikten sonra yapabileceklerinizin de sınırı yok.

Geri
Yukarı