500-1000 TL arası klavye önerisi

Mantartabanca

Decapat
Daha fazla  
Daha önce Rampage klavye aldım ve 2 ay geçmeden yazılar silindi, temassızlık problemleri falan olmaya başladı. Bilek desteği olursa daha iyi olur, bildiğiniz sağlam klavye var mı? Logitech G213 nasıldır sizce, alınır mı?

G213 kronik sorunlu. XPG Summoner Blue Switch veya red Switch alabilirsiniz.

G213 bende var yaklaşık 5 aydır kullanıyorum bir sorununu halen göremedim tamamen şans işi.
Bu fiyat bandına çıkıldığında şu klavyeler alınabilir:
Ajazz AK33 RGB Black Klavye Ajazz swtich %65 bir klavye.
XPG Summoner Cherry MX Blue Mekanik RGB Türkçe Gaming Klavye - Gaming.Gen.TR Cherry MX Switch %100 bilek destekli klavye.
Cooler Master CK550 V2 Klavye bütçeniz el verirse bunu da öneririm.

G213 bende var yaklaşık 5 aydır kullanıyorum bir sorununu halen göremedim tamamen şans işi.

Hem kronik sorunlu hem de 1000TL'ye yakın bir fiyatı var ve membran. Bu bütçe ile membran alınmaz, konu sahibi mekanikler çok sesli diyor ise daha uygun bir membran önerilebilir.

Cooler Master CK550 V2 Klavye bütçeniz el verirse bunu da öneririm.

Bu ürün de fiyatını hak etmiyor. Eğer bütçe artarsa bu ürün çok çok daha iyi olur.

G213 kronik sorunlu. XPG Summoner Blue Switch veya red Switch alabilirsiniz.

Muhtemelen XPG alacağım hocam. Peki sizce Red mi Blue mu daha iyi? Hangisini önerirsiniz?

Hem kronik sorunlu hem de 1000TL'ye yakın bir fiyatı var ve membran. Bu bütçe ile membran alınmaz, konu sahibi mekanikler çok sesli diyor ise daha uygun bir membran önerilebilir.

Bu ürün de fiyatını hak etmiyor. Eğer bütçe artarsa bu ürün çok çok daha iyi olur.

Bu bütçe olarak biraz aşar beni hocam. Ancak yukarıdaki XPG ile arasında özellikler ve kalite olarak ciddi fark varsa yine düşünebilirim.

Muhtemelen XPG alacağım hocam. Peki sizce Redmi Blue mu daha iyi? Hangisini önerirsiniz?

Size bağlı hocam. Daktilo gibi Blue. Ben olsam aradaki 100TL farkı vererek red Switch alırdım.

Bu bütçe olarak biraz aşar beni hocam. Ancak yukarıdaki XPG ile arasında özellikler ve kalite olarak ciddi fark varsa yine düşünebilirim.

Neredeyse Cherry MX'e denk bir Switch'e sahip. ASUS kendi üretiyor. Normal fiyatı epey yüksek fakat Gaming gen bayağı uyguna satıyor. Malzeme kalitesi olarak üst düzey bir ürün. Aradaki 450TL olan farkı karşılar. Bütçenizi çok zorlamak istemiyorsanız XPG alın geçin, pişman etmez. Ama bütçe artarsa bu ürünü kaçırmayın. Ek olarak yarın 29 Ekim indirimleri olabilir beklemekte fayda var. Şu an inventus indirim yapmış durumda. Oradaki ürünlere de bakabilirsiniz.

Bana göre en uygunu bu. İndirimdeyken almıştım. Blue Switch bir klavye. Kullanıyorum. (reklam yapmıyorum)

5 milyon tuş basma ömrü olan Switch kullanılmış 500 TL verip de bunu almak çok saçma 100 TL'lik membran klavye bile daha uzun ömürlü.

Bana göre en uygunu bu. İndirimdeyken almıştım. Blue Switch bir klavye. Kullanıyorum. (Reklam yapmıyorum)
Şu an Inventus'ta bundan çok daha uygun fiyata Redragon K568R satılıyor. Outemu Red switch'li.

Yeni konular

Geri
Yukarı