500 - 1400 TL kaliteli mouse tavsiyesi

Bütçe
500-1400 TL

Berkay_Akdagl

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhabalar, 1500-500 Türk lirası aralığına fiyatına değecek güzel bir mouse arıyorum. Aklımda şimdilik Razer Mamba Elite veya SteelSeries 600 Rival mouse var. Ürünü bugün sipariş vereceğim önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Steelseries 600 Rival hakkında bir bilgin var mı? Onun hakkında ne düşünüyorsun?
Arkadaşım geçen seneler alıp sonra satmıştı rahat olmadığını söyledi. Tutuş biçimi veya elinin boyutu yüzünden rahatsız olmuş olabilir. Başka söyleyebileceğim bir şey yok.

Steelseries 600 Rival hakkında bir bilgin var mı? Onun hakkında ne düşünüyorsun?
Ben yıllardır razer kullanıyorum. Genel olarak uzun ömürlü ürünler üretiyorlar hiç bir ürünü üzmez malzeme kalitesi son derece iyi yazılımında şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadım . Razer ürünlerde en beğendiğim konu gecikme süreleri diğer markalara kıyasla çok daha iyi. Bir çok tanıdığım razer'a karşı önyargılı olduğu için başka markaları tercih edip pişman oldular. İçine en çok sinen ürün hangisiyse uzun süre kullananların yorumlarına bak sonra pişman olma

razer deathadder v2 inceleyebilirsin
Mamba ve deathadder v2 biraz büyük elin küçük ise kullanırken baya rahatsız olabilirsin

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı