500-600 TL Ekran Kartı Tavsiyesi

Darboğazdan korkuyorsan işlemciyide değiştireceksin yada GTX 750Ti al düşünme bile. :)
Şimdi şöyle bir durum var yukarıda önerilen kartlar dar boğazlı haliyle tam uyumlu olan 750ti ne biliyim r7 370 gibi kartların çok çok önünde olacaksa yeni nesil kartları tercih ederim.

İkinci elden daha yüksek bir kart al diyecektim fakat işlemcin buna olanak vermez. Dilersen ikinci elden iyi bir kart alıp (zaten yeni nesil çıktığından 970'i bile 600tl'ye bulmak zor olmayacaktır) işlemcini daha sonraki etapta değiştirebilirsin. Daha mantıklı olur.

İkinci elden daha yüksek bir kart al diyecektim fakat işlemcin buna olanak vermez. Dilersen ikinci elden iyi bir kart alıp (zaten yeni nesil çıktığından 970'i bile 600tl'ye bulmak zor olmayacaktır) işlemcini daha sonraki etapta değiştirebilirsin. Daha mantıklı olur.
Hocam eğer dediğiniz gibi ikinci elden 970'i 600 lira gibi alabilirsem ileride değiştiririm işlemcimi ama temiz kullanılmış ve zarar görmemiş bir kart bulmam gerek.

Hocam eğer dediğiniz gibi ikinci elden 970'i 600 lira gibi alabilirsem ileride değiştiririm işlemcimi ama temiz kullanılmış ve zarar görmemiş bir kart bulmam gerek.
Ekran kartı, telefon gibi sürekli elde dolanan bir cihaz olmadığından temizini bulman zor olmayacaktır. Eski günlerdeki gibi Kadıköy'de gezinirsen biraz anlaşmayla bulacağını düşünüyorum. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı