500-600 TL klavye önerisi

Bütçe
500-600 TL

K_Y_R

Picopat
Daha fazla  
500-600 TL fiyat aralığında klavye arıyorum. Şu anki klavyemi önceki klavyemin tuşları silinmeye başladığı için almıştım ama şu anki klavyemin de tuşları silinmeye başladı. Tuşları silinmeyecek bir klavye olursa iyi olur. Genelde oyun oynarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
500-600 TL fiyat aralığında klavye arıyorum. Şu anki klavyemi önceki klavyemin tuşları silinmeye başladığı için almıştım ama şu anki klavyemin de tuşları silinmeye başladı. Tuşları silinmeyecek bir klavye olursa iyi olur. Genelde oyun oynarım.
Membran almayı düşünmüyorsanız biraz para biriktirin. Yoksa 1000TL aşağısına düzgün mekanik zor bulursunuz.

Klavyeniz iyi ise tuş takımı almanız daha mantıklı olur. Eğer öneri isterseniz link atabilirim. Bu dönemde 500-600TL'ye daha yemek bile yok.

Klavyem iyi değil. Öneri yaparsanız sevinirim.

Bu bütçeyle 2. el Razer membrane klavyelere yönelmenizi öneririm sahibinden veya dolap gibi sitelerden kafanıza esen klavyeleri derleyip toplayın ve linkini buraya atın ben ve diğer arkadaşlar seçmenize yardımcı olacaktır.

Bu bütçeyle 2. el Razer membrane klavyelere yönelmenizi öneririm sahibinden veya dolap gibi sitelerden kafanıza esen klavyeleri derleyip toplayın ve linkini buraya atın ben ve diğer arkadaşlar seçmenize yardımcı olacaktır.

Teşekkür ederim 2. el klavyeleri inceleyeceğim.

Geri
Yukarı