500-700 bin TL arası araç önerisi

Zireael37

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi, 500-700 bin TL arası, ilk aracım olacak. En mantıklı seçim nedir? Her yönden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Araç kullanmaya hakim iseniz daha kaliteli araçlar bakabilirsiniz. Eğer bilmiyorsanız ve onun üzerinde öğreneceksiniz arkadaşın dediği gibi Clio ve Egea alarak onun üzerinden öğrenebilirsiniz. Piyasada çok olduğu için parça ve usta temininde daha rahat olursunuz. Eğer zaten biliyorum kalitesi de yüksek olsun derseniz Golf 6 bulacağınızı düşünüyorum daha da yükseltirim derseniz muhtemelen 750 bin TL civarlarına Golf 7 1.2 TSI Midline paketler bulunabiliyor. Benim tavsiyem çok trafik olan bir şehirde değilseniz manuel almanız yönünde. Çünkü bu bütçedeki araçlar üst segment olunca en az 10 yaşında oluyor ve otomatik şanzımanın arıza vermesi ihtimali artıyor. Clio gibi araçlar daha yeni model ve otomatik viteslerinde daha az arıza çıkarabilir. Ama diğer yandan manuel kullanımı azalıyor satarken de biraz daha zor satılabilir. Yine size bağlı görünmekte.

Yeni konular

Geri
Yukarı