500 - 750 TL Arası ince kenarlı monitör

Tugra B

Hectopat
Daha fazla  
2 adet alacağım için monitörlerin aynı ve ince kenarlı olmasını istiyorum. Full HD olması gerekmekte bu nesilde. Kendim baktım ama gerçekten hiç anlamadım ve o mu bu mu derken boğuldum gittim. Tavsiyeleriniz varsa şimdiden teşekkürler.

Asus VN247H ürününü öneririm. Kenarları ince 23.6 inç ve 1ms tepki süresine sahip öneririm bizzat kendim kullanıyorum. Dahili hoparlöre de sahip.
uploadfromtaptalk1470851309675.jpeg

Buyrun bu da bağlantısı:
VN247H - Genel Bakış

Teşekkürler. Asus VX228H 21.5" 1ms (Analog+2xHDMI) Full HD Led Monitör Fiyatı bunu çok beğendim. Fakat 2. fotoğraftaki resimde kenarları daha büyük gözüküyor. Farklı monitör fotoğrafları gibi sanki.
Tercihlerin arasında olabilir. Masa büyüklüğü önemli rol oynar. Masan 2 monitör sığabilecek büyüklükte ise sıkıntı olmaz.
Masam çok büyük. Sıkıntı olmaz hiç bir şekilde.

Asus VX228H 21.5" 1ms (Analog+2xHDMI) Full HD Led Monitör Fiyatı

Asus VN247H ürününü öneririm. Kenarları ince 23.6 inç ve 1ms tepki süresine sahip öneririm bizzat kendim kullanıyorum. Dahili hoparlöre de sahip.
Eki Görüntüle 179543
Buyrun bu da bağlantısı:
VN247H - Genel Bakış
Teşekkürler beğendim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı