500 TL altı klavye önerisi

Bütçe
500

Slyrox

Centipat
Daha fazla  
Fiyat az biliyorum ama bu fiyata mekanik tepkime süresi düşük sağlam bir klavye önerir misiniz?

En az ne kadar para lazım böyle klavye almak için.

Gerçekten sağlam denilebilecek mekanik için 2500 TL üstü şart.

Bu fiyata da alırsınız, alırsınız ama switchler birkaç ay sonra sorun çıkarmaya yatkın olur. En ucuz mekanik klavye olarak Sarftech T60 var.

Hacım o fiyata mekanik bulsan bile sürekli arıza verir. 500₺ dediğimiz para birimi artık 20 dolar bile etmiyor. Ülkemizdeki klavyelerin %98'i yurtdışından geliyor dolayısıyla 20 dolar aşağısına alınacak bir ürünün kalitesinin aşağı yukarı nasıl olacağını tahmin edersiniz diye umuyorum. Bütçenizi arttırmanız gerek maalesef. Bu fiyata alayım diyorsan ofis klavyelerine yönelin. Uzun yıllar çalışması ve toplu bir şekilde satılması için üretiliyor dolayısıyla fiyatı düşük olsa dahi sağlam oluyor.

Gerçekten sağlam denilebilecek mekanik için 2500 TL üstü şart.

Bu fiyata da alırsınız, alırsınız ama switchler birkaç ay sonra sorun çıkarmaya yatkın olur. En ucuz mekanik klavye olarak Sarftech T60 var.

VOOKA Trol Red Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Tip-c Kablosu Beyaz Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu nasıl

Hacım o fiyata mekanik bulsan bile sürekli arıza verir. 500₺ dediğimiz para birimi artık 20 dolar bile etmiyor. Ülkemizdeki klavyelerin %98'i yurtdışından geliyor dolayısıyla 20 dolar aşağısı alınacak bir ürünün kalitesinin aşağı yukarı nasıl olacağını tahmin edersiniz diye umuyorum. Bütçenizi arttırmanız gerek maalesef.
Güzel bir klavye almak için 2500 tl ye mi çıkmam gerekiyor

Güzel bir klavye almak için 2500 tl ye mi çıkmam gerekiyor
Hayır tabii ki. 1000₺ civarına da gayet uzun yıllar kullanılabilecek klavyeler mevcut. Benim demek istediğim 500₺'ye alacağın mekanik klavye çok çabuk bozulur. Bunun nedeniyse içerisinde bulunan devrenin çok ucuza mal edilerek üretilmesi. Bu da devrenin çabuk yanmasına/atmasına neden olur ve birkaç tuş bozulur. Garantiyle vs. uğraşırım bir şekilde 2 yıl kullanırım diyorsan T60 alabilirsin.

Hayır tabii ki. 1000₺ civarına da gayet uzun yıllar kullanılabilecek klavyeler mevcut. Benim demek istediğim 500₺'ye alacağın mekanik klavye çok çabuk bozulur. Bunun nedeniyse içerisinde bulunan devrenin çok ucuza mal edilerek üretilmesi. Bu da devrenin çabuk yanmasına/atmasına neden olur ve birkaç tuş bozulur. Garantiyle vs. uğraşırım bir şekilde 2 yıl kullanırım diyorsan T60 alabilirsin.

Vallahi bende şu an 20 senelik atech klavyem var içinde bir sürü kuş dışkısı falan var çok kötü durumda ama böyle arıza yapmıyor böyle senin dediğin gibi birkaç aya tuşu falan bozuluyorsa hiç almayayım daha iyi.

Geri
Yukarı