500 TL civarına 500 GB SSD önerisi

Koray Ulupınar

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. 4 yıllık laptopuma SSD alacağım. Konuya pek hakim değilim, 400-550 TL arası SSD önerilerine ihtiyacım var. Kullanım amacım Windows ve oyunları kurup uzun süreli rahatıma bakmak.

Merhaba dostlar. 4 yıllık laptopuma SSD alacağım. Konuya pek hakim değilim, 400-550 TL arası SSD önerilerine ihtiyacım var. Kullanım amacım Windows ve oyunları kurup uzun süreli rahatıma bakmak.

400-500 TL arasında 500 GB SSD biraz zor bulursun.

400-500 TL arasında 500 GB SSD biraz zor bulursun.
Haklısınız hocam olan ürünleri değerlendirmeye çalışıyoruz bütçemiz dahilinde. Bazı modelleri araştırdım fakat kronik sorunlu olduğunu gördüm o yüzden en iyisi buradaki arkadaşlara danışmak olduğunu düşündüğüm için konu açtım.
Herhangi bir kronik sorunu falan var mı hocam biliyor musunuz? bazı modellerde hız düşmesi ve ilerleyen zamanlarda Windows'ta takılmalar mevcutmuş. Örnek ürün: SanDisk 480 GB SSD PLUS.

Haklısınız hocam olan ürünleri değerlendirmeye çalışıyoruz bütçemiz dahilinde. Bazı modelleri araştırdım fakat kronik sorunlu olduğunu gördüm o yüzden en iyisi buradaki arkadaşlara danışmak olduğunu düşündüğüm için konu açtım.

Herhangi bir kronik sorunu falan var mı hocam biliyor musunuz? bazı modellerde hız düşmesi ve ilerleyen zamanlarda Windows'ta takılmalar mevcutmuş, mesela SanDisk 480 GB SSD PLUS.
Bir sorunu yok hocam, bu bütçede en iyisini önerdim size.

Hocam ilginiz için teşekkür ederim. Ürünü kaydediyorum diğer ürün önerilerine göre bir seçim yapıp gün içerisinde siparişimi vereceğim.

Ultra 3D kullanıyorum. WD Blue tıpatıp aynı SSD'ler. Hiç sorun yaşamadım ve çok memnunum. Buna dair bir sıkıntınız olmasın.

Ultra 3D kullanıyorum. WD Blue tıpatıp aynı SSD'ler. Hiç sorun yaşamadım ve çok memnunum. Buna dair bir sıkıntınız olmasın.
İnceleme videosu izliyordum bende orada da sizin kurduğunuz cümlenin aynısı geçti büyük ihtimalle bu ürünü sipariş edeceğim, yorumunuz için teşekkür ederim.
Yukarıdaki arkadaşlar WD Blue modelini önerdiler, ikisi arasında net bir fark var mı?

Geri
Yukarı