500 TL civarına Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

Annemde de bu kulaklıktan var ama ben pek sesini beğenemedim. Galiba AirPods 2. nesil kullandığım için olabilir. Ama fiyat performans olarak bakarsak bir şey diyemiyorum.

Dediğiniz sebepten olabilir hocam. Kullandığınız kulaklık ile bahsettiğimiz kulaklığın arasında bariz bir fark var sonuçta.

Annemde de bu kulaklıktan var ama ben pek sesini beğenemedim. Galiba AirPods 2. nesil kullandığım için olabilir. Ama fiyat performans olarak bakarsak bir şey diyemiyorum.

O kulaklık anc mi değil mi onu biliyor musun? (ANC'nin kutusu mat, düz modelinki parlak.) İkisi arasında biraz fark var. Bas konusunda biraz yetersiz buluyorum ama muadil başka kulaklık kullanmadığım için diğerleriyle kıyaslayamam. Genel olarak beni mutlu ediyor ama.

O kulaklık ANC mi değil mi onu biliyor musun? (ANC'nin kutusu mat, düz modelinki parlak.) İkisi arasında biraz fark var. Bas konusunda biraz yetersiz buluyorum ama muadil başka kulaklık kullanmadığım için diğerleriyle kıyaslayamam. Genel olarak beni mutlu ediyor ama.

ANC modelini almıştım. Gürültülü ortamlarda konuşurken rahat etsin diye. Senin dediğin gibi bana da bas konusunda yetersiz geldi. Bas olmayınca kalitesiz ses hissiyatı oluyor bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı