500 TL kafa üstü kulaklık önerisi

uahs1

Hectopat
Daha fazla  
Fiyat olarak 500 TL'yi geçmeyecek. Mümkünse 250 300 arası ucuz, uzun kullanılabilir bir kulaklık önerebilir misiniz? Kulak ici kulaklık kulağımdan düşe düşe kırıldı. O yüzden kafa üstü gerekli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat olarak 500 TL'yi geçmeyecek. Mümkünse 250 300 arası ucuz, uzun kullanılabilir bir kulaklık önerebilir misiniz? Kulak ici kulaklık kulağımdan düşe düşe kırıldı. O yüzden kafa üstü gerekli.
Sharkoon RUSH ER3. (Genel olarak alınabilecek en mantıklı.)

Hocam sorun etmezseniz dolapta falan 2.el JBL ürünlerinden alabilirsiniz ben 600TL'ye aldım 3-4 ay önce memnunum aldığım satici da bir sürü bu tür kulaklıklardan var düşünürseniz hesabını verebilirim.

O fiyatlara alacağınız kulak üstü kulaklık sizin kafanızı ve kulaklarınızı yoğun şekilde ağrıtır haberiniz olsun. 2. el temiz bulmaya bakın.

Sharkoon RUSH ER3.
Arkadaş gündelik hayat için istemiş diye düşünüyorum.

O fiyatlara alacağınız kulak üstü kulaklık sizin kafanızı ve kulaklarınızı yoğun şekilde ağrıtır haberiniz olsun. 2. el temiz bulmaya bakın.

Arkadaş gündelik hayat için istemiş diye düşünüyorum.
Bende bilgisayar kullanımı için istedi diye düşünmüştüm. Bu bütçede gündelik kulaküstü imkansız. Ancak bilgisayar kullanımı için ER3 çok mantıklı.

Hocam sorun etmezseniz dolapta falan 2.el JBL ürünlerinden alabilirsiniz ben 600TL'ye aldım 3-4 ay önce memnunum aldığım satici da bir sürü bu tür kulaklıklardan var düşünürseniz hesabını verebilirim.

Hocam 2.el sevmiyorum bütçeyi biraz arttırdım 900 civarı şu an bu fiyata uzun kullanımlık bir şey yok çünkü.

@uahs1 hocam QCY markasından tereddütsüz alabilirsiniz. Aktif T13 ANC kullanıcısıyım, gayet memnunum bu markadan.

Geri
Yukarı