500 TL Masaüstü bilgisayar önerisi

Pcavcisi

Decapat
Çok eski bilgisayarlar her an patlamaya hazır bomba gibiler bütcenizi arttırın. Dolar şu durumdayken 500 TL'ye oyun için bilgisayar biraz ironi gibi oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce açmış olduğun başlıkta başta @Neko olmak üzere birçok arkadaş yardımcı olmuştu. O gün önerilen sistemlerden birini almadıysan eğer muhtemelen maddi olarak hazır değildin. Önerilen sistemi hemen alabilecek durumda olduğun zaman sorman en doğrusu olur. Diğer taraftan sürekli olarak arkadaşlara aynı işi yaptırmış oluyorsun. Bir yerden sonra hayali sistem toplamaya gitmesin konu.

Eğer attığın linkler içinde en iyisini arıyorsan sana içlerinden 2 adet bilgisayar seçtim sende aralarından seçtiğini alabilirsin.

10. veya 8. olabilir

Not: Gerçekten bunlarla Minecraft, Counter-Strike 1.6, Need for Speed, Euro Truck Simulator 1, League of Legends v.b düşük sistemli eski oyunlar oynayabilirsin.

O arkadaşa sistemi sormuş olsaydın mesaj şimdi duruyor olurdu. Oradaki amaç sistemin ne olduğunun ötesinde bir şeydi. Mesajın silindi diye konu kaybolmadı. Bilginin herkesle paylaşılmasını önemli bulduğum için yazdım. Tartışmak için değil, açıklamak için yazdım. Mesajın silinince, yazmış olduğum mesajın da silinmesi için raporladım ayrıca. Uzatmanın gereği yok. :)

Daha önce açmış olduğun başlıkta başta @Neko olmak üzere birçok arkadaş yardımcı olmuştu. O gün önerilen sistemlerden birini almadıysan eğer muhtemelen maddi olarak hazır değildin. Önerilen sistemi hemen alabilecek durumda olduğun zaman sorman en doğrusu olur. Diğer taraftan sürekli olarak arkadaşlara aynı işi yaptırmış oluyorsun. Bir yerden sonra hayali sistem toplamaya gitmesin konu.
@Neko reis baştacıdır. Adamın dibidir lafım yok. Bir çok arkadaş dediğin hepsi @Neko adlı kardeşimin linkini onaylamışlardı. Hepsi link atsaydı zaten konuyu açmazdım. Evet maddi olarak param yok öğrenciyim. Ayrıca kimseye aynı işi zorla yaptırma lüksüm yok. Buna siz de dahilsiniz. Kimseye zorla yorum atın demedim. O gerçekten güzeldi evet ama tarih eski olduğundan satılmıştı. Hayali sistem derken siz de diğer konuda yardımcı olmadınız açıkçası. 1 linkle yetinemem. @Neko abim veya kardeşim sana lafım yok baştacısın unutma. Bu konuda da yardımcı olursan beni çok mutlu edersin. Güzel yorumun için teşekkür ediyorum.
Çok eski bilgisayarlar her an patlamaya hazır bomba gibiler bütcenizi arttırın. Dolar şu durumdayken 500 TL'ye oyun için bilgisayar biraz ironi gibi oluyor.
Biz de Monster bilgisayar ile oynamak isteriz ama olmayınca olmuyor :) Güzel yorumun için teşekkür ediyorum.
@MWarfare Dün 700 TL'ye topladığınız sistemden sonra bu konuyu görünce hemen aklıma siz geldiniz.
Ve @Neko 'nun topladığı 500 TL'lik sistemden bahsetmeme gerek yok zaten.
@Neko adlı abime veya kardeşime ne kadar dua etsem az. Hepimiz öyle. Maalesef kalmamış bende tekrardan açmak zorunda kaldım.
@Neko abi bu konuda da yardımcı olur musun ?
O arkadaşa sistemi sormuş olsaydın mesaj şimdi duruyor olurdu. Oradaki amaç sistemin ne olduğunun ötesinde bir şeydi. Mesajın silindi diye konu kaybolmadı. Bilginin herkesle paylaşılmasını önemli bulduğum için yazdım. Tartışmak için değil, açıklamak için yazdım. Mesajın silinince, yazmış olduğum mesajın da silinmesi için raporladım ayrıca. Uzatmanın gereği yok. :)
Bana mı dediniz ? Mesajım silinmedi.
@Neko ADAMDIR. Reis başka bir tane daha bulur musun veya o attıklarımdan seçer misin?

Yanlış anladın sanırım. Kendimi 2. el sistemler konusunda yetkin hissetsem öneride bulunurdum. Konsol alırsan daha iyi olacağı konusunda kendimce bir öneride bulundum ayrıca. Aynı konuda birden fazla başlık açmak, sürekli sistem toplama konusu açmak ceza nedeni olduğu için uyarıda bulunmak istedim. Bu sebeple bulunan sistemi alabileceğin anda konuyu açarsan işini halledebilirsin. Mesele ne kadar paralı olup olmadığın değil, önerilen sistemi kaçırmadan o anda hazır olup olmadığın. Ben de dahil birçok kimse öğrencilik zamanlarını sıkıntılı geçirmiştir. Bunda ayıp bir şey yok. Burada insanlar gönüllü olarak birbirlerine yardımcı oluyor. O anları değerlendirmek gerek. :)

Yanlış anladın sanırım. Kendimi 2. el sistemler konusunda yetkin hissetsem öneride bulunurdum. Konsol alırsan daha iyi olacağı konusunda kendimce bir öneride bulundum ayrıca. Aynı konuda birden fazla başlık açmak, sürekli sistem toplama konusu açmak ceza nedeni olduğu için uyarıda bulunmak istedim. Bu sebeple bulunan sistemi alabileceğin anda konuyu açarsan işini halledebilirsin. Mesele ne kadar paralı olup olmadığın değil, önerilen sistemi kaçırmadan o anda hazır olup olmadığın. Ben de dahil birçok kimse öğrencilik zamanlarını sıkıntılı geçirmiştir. Bunda ayıp bir şey yok. Burada insanlar gönüllü olarak birbirlerine yardımcı oluyor. O anları değerlendirmek gerek. :)
Aynı konuda konu açmadım. Son düzenleyenin Moderatör olduğunu görürsünüz. Ayrıca sistem toplama da demedim. O önceki konumdu. Ben önceki konuda bilgisayar tavsiyesi istemiştim konsol değil. Önceki konuda @Neko abimin verdiği linki sipariş edicektim ancak kalmamıştı. Hem 500 TL var diye illa 500 TL'lik bilgisayar alacak hâlim yok. Daha ucuz da olabilir, daha pahalı da. Ondan dolayı 10 tane link attım. Param hazır. Kendiniz demişsiniz insanlara sürekli aynı işi yaptırmış oluyorsunuz. Burada siz hariç kimse diğer konudan kimse yorum yapmadı. Hepsi farklı insanlar. Ayrıca bu durumdan kimse şikayetçi değil. Şikayetçi olan yorum atmasın olur biter. Güzel yorumun için teşekkür ederim.
8 GB DDR2 linki silinmiş. Başka link atar mısınız ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı