500 TL PC için gamepad önerisi

Kirga

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS ROG STRIX G15:RTX 3070 TI MGPU,RYZEN 7 6800H,16 GB RAM,1 TB M.2 SSD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 500 TL bir bütçem var. Bütçemin üstüne çıkamayacağımdan dolayı 500 TL olan fiyat performans gamepadleri önerir misiniz? PC için.

Arkadaşlar 500 TL bir bütçem var. Bütçemin üstüne çıkamayacağımdan dolayı 500 TL olan fiyat performans gamepadleri önerir misiniz? PC için.

Kanka PC'ye birkaç yazılım yükleyerek PS3 kolu olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video da nasıl oynayabileceğin yazıyor ama kablolu oynaman lazım o yüzden bir tane de şarj aleti lazım.

F310. titreşimiyor kol ama.

600 TL şu an galiba, titreşimli kol sevmiyorum zaten ama Rampage R601 diye bir kol buldum güzele benziyor o iyi midir?

Kanka PC'ye birkaç yazılım yükleyerek PS3 kolu olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video da nasıl oynayabileceğin yazıyor ama kablolu oynaman lazım o yüzden bir tane de şarj aleti lazım.

PS3 kolu olsa keşke :)

Techstorm azur RGB kablolu gamepad. Bu iyiye benziyor ben sipariş verdim sorun varsa iletirim ama genel olarak bende sana zorlayıp F310 almanı öneririm sadece titreşim den mahrum kalırsın bazı yerlerde iyi hissettirecek. (Azur)yazdığına göre gamesir triger kullanıyormuş hepsiburadada 75tl indirimle 524e denk geliyor ama sana kalmış.

Son düzenleme:
F310 kullanıyorum kalite olarak fiyatına göre iyi bütçe artarsa 600e onu almak yerine 2.el 1000 1100e Xbox 8.nesil alabilirsiniz arada bariz fark var.

F310 kullanıyorum kalite olarak fiyatına göre iyi bütçe artarsa 600e onu almak yerine 2.el 1000 1100e Xbox 8.nesil alabilirsiniz arada bariz fark var.

Hocam F710 alacaktım 700 TL idi zam gelmiş 1000 TL olmuş dedim 1000 TL ona vericeğime biraz biriktiriyim Xbox alayım. Sıfır 8.nesil Xbox One S kontrolcüsü aldım teşekkürler cevap için.

Geri
Yukarı