500 TL'ye kadar Monitör Tavsiyesi

HDMI ile mi bağladın? TV kartı ile ekran kartı çakışmış olabilir.
Evet HDMI ile bağladım.

Birde şöyle bir durum oldu. Masanın üstünde çok yer kapladı. Masaya koyana kadar gözüme büyük gelmedi ancak koyunca büyük olduğunu fark ettim. Birde mesafe yakın. Sabahtan akşama kadar zaten pc başındayım. Gözlerimi daha çok yoracak diye düşünüyorum. Az önce şu modele baktım sitede ASUS 21.5" VX229H. ASUS Eye Care teknolojisi var. Yazılana göre gözleri koruyo. Bununla değişmeyi planlıyorum. Siz ne dersiniz bu konuda? Görüntü kalitesi açısında far var mıdır benim aldığım ile. @Bilgehan Demirkaya

NOT: Masanın üstü normal de öyle değil. Modemde orda değil. Birşey denemek için oraya aldım :)

Dosya Ekleri

• pc.jpg
    pc.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 447
Küçük gibi standart diyebileceğimiz tipten. Bence iyi monitörün fazla kafa yorma güzel ürün almışsın. Seni bir kaç yıl götürecektir.
Bir kaç yıl mı? Ben onla bi 10 yıl giderim herhalde. Önceki kullandığım Lg de olmuştur 7-8 yıl. Bozulmadığı sürece devam ederim aldığımla.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı