500 TL'ye kadar Monitör Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar Hayırlı Ramazanlar Konu ile alakalı olmayan bir kaç soru sorucam izninizle. Bilgisayarımın parçalarını dehiştirmeyi düşünüyorum ama durumum okadar iyi deil sizden ricam Parça Parça tek tek ayrıntılı bi şekilde 120 lirayı geçmeyecek adet RAM EKRAN KARTI VE işlemci önermeniz işlemci biraz geçebilir 55 60 tl civarı geçebilir. şimdiden teşekkürler Hayırlı Ramazanlar dilerim

Öğrenmek istediğim şu; Asus'u aldım ancak AOC ile bir fark yoksa bunu geri verip AOC alırım. Dıştan daha güzel. Benim gördüğümm kadarıyla kontrastları farkı 80.000.000 biri 50.000.000 biri. Aradaki 30.000.00 çok hissedilir yada hiç hissedilmez. Bunu öğrenmek istiyorum.

B
Çok bir fark yok karanlık ortamda eğer ışık fazla ise biraz etkili olur.
Bilmiyorum valla değişsem mi AOC la diye düşünüyorum. Ama yapacağım mantıklı mı mantıksız mı bilmiyorum :/

@Bilgehan Demirkaya benim kasada tv kartı var. Dün yeni mönitörde bakıyım dedim nasıl görüntü olacak. ATV, TRT ve bir kaç kanala baktım logo kısımlarında titreme oluyor. Acaba bu monitörden kaynaklı bir şey olabilir mi? Birde FIFA'ya ilk girişte çıkan logo da da aynı titreme oldu ama bir sonra ki girişte rastlamadım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı