500 TL'ye kulaklık önerisi

Bütçe
500

ZennsMi

Hectopat
Merhaba dostlar, İtopya'dan bu 3 kulaklıktan birini almayı düşünüyorum sizce hangisi alınmalı? İtopya olması zorunda dostlar.

Merhaba dostlar, İtopya'dan bu 3 kulaklıktan birini almayı düşünüyorum sizce hangisi alınmalı? İtopya olması zorunda dostlar.

İşi başka şeyler olan markalardan kulaklık almanızı önermem.

İçlerinden alınabilecek CH321 gibi duruyor. H5 jak ile bağlanılıyor ses kartınız iyi değilse eğer sorun çıkartabilir bazı kişiler tam performans alamıyor diye biliyorum.

Çok mantıksız. Kebap satan bir yerden lahmacun yemez misiniz?
Ben monitör alacak olsam AOC, sıvı soğutma alacak olsam Cooler Master, anakart alacak olsam Gigabyte markasını alırım. Siz mühendislikle fırıncılığı birbirine karıştırıyorsunuz. Diğer dislike atan arkadaşlara da üstüne alınabilir.

İşi başka şeyler olan markalardan kulaklık almanızı önermem.

İşi kulaklık üretmek olan adamlarda kronik sorunlu kulaklık üretiyor. Ne iş ama?
1660497099100.png

İşi kulaklık üretmek olan adamlarda kronik sorunlu kulaklık üretiyor. Ne iş ama?
Eki Görüntüle 1485754
Bu kronik sorunun olduğunu belirtip önermiyorum diyebilirsiniz. Buna itirazım yok. Ama siz saçma sapan bir teşbih ile benim söylediğimi taşlamaya yönelmişsiniz. Ne yazık.

Bu kronik sorunun olduğunu belirtip önermiyorum diyebilirsiniz. Buna itirazım yok. Ama siz saçma sapan bir teşbih ile benim söylediğimi taşlamaya yönelmişsiniz. Ne yazık.
Senin söylediğin bir yere kadar doğru.
Ama konu sahibinin önerdiği kulaklıklardan Cooler Master olan alınabilir mesela. Yani bu adamlar sadece sıvı soğutma üretmiyor. CH321 şu an alınabilecek en ucuz, en iyi kulaklıklardan.

Senin attığın ürün ise bilmem kaçıncı nesil kronik sorunlu Logitech.

Bunun fiyatı daha yüksekti indirime gitmişler. Bunu almanızı öneririm. Özellikle mikrofon kalitesi fiyatına göre çok çok iyi.

Senin söylediğin bir yere kadar doğru.
Ama konu sahibinin önerdiği kulaklıklardan Cooler Master olan alınabilir mesela. Yani bu adamlar sadece sıvı soğutma üretmiyor. CH321 şu an alınabilecek en ucuz, en iyi kulaklıklardan.

Senin attığın ürün ise bilmem kaçıncı nesil kronik sorunlu Logitech.
Kronik sorunlu olduğunu bilmiyordum. Açıkçası daha önce de araştırmıştım o kulaklığı fakat sizin gibi kronik sorunu olduğunu iddia eden biriyle karşılaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı