5000-6000 TL Oyun Bilgisayarı Önerisi

Kardeşim benim de sana naçizane tavsiyem eğer gerçekten bu kadar para vereceksen arkadaşların önerilerine uymanı tavsiye ederim. İstediğin kadar şehir dışında olmak zorunda ol verdiğin paranın yarısı boşa gitmiş olacak desek yanlış olmaz. Belki şuan çok fazla anlamadığın için toplama yapmak kafana yatmıyor ama ilerleyen zamanlarda oyun oynama muhabbetine devam edersen ve forumda konuları biraz takip edersen yani nasıl bir şey yaptığını fark etmeye başladığın zaman ağır pişman olursun. Sistemi söküp toplamak zor değil bileşenleri satın aldığın kutuları atmazsın şehir değiştirirken onların içindeki en önemlilerini kutularına koyup sırt çantanda bile taşıyabilirsin. Kasayı da boş halde kargo ile gönderirsin ve inan o parayı vereceksen böyle uğraşmaya değer.

@ziya-akigo abi haklısın ama şöyle bi sorun olmaz mı: Duyduğum kadarıyla derslerde bile bilgisayar gerektiği oluyormuş, ve ben biraz da gezmeyi sevdiğim için bilgisayarımı alıp gidip bi kafede vs. çay-kahve içerek oyun oynamaktan da hoşlanıyorum. O yüzden tercihim tekrardan laptop'tan dolayı olucak. Paramın çoğu belki de boşa gidicek ama yapabiliceğim bişey yok maalesef.

@ziya-akigo abi haklısın ama şöyle bi sorun olmaz mı: Duyduğum kadarıyla derslerde bile bilgisayar gerektiği oluyormuş, ve ben biraz da gezmeyi sevdiğim için bilgisayarımı alıp gidip bi kafede vs. çay-kahve içerek oyun oynamaktan da hoşlanıyorum. O yüzden tercihim tekrardan laptop'tan dolayı olucak. Paramın çoğu belki de boşa gidicek ama yapabiliceğim bişey yok maalesef.

Böyle düşünüyorsanız bence, 2500-3000 TL civarı bir paraya, oyunları orta ayarda güzelce oynatacak, zarif ve güzel bir laptop alın. Hem taşıması kolay olsun, hem de işinizi görsün. Baktığınız oyun bilgisayarları da pek hafif olmayacaktır :D Her şeyi bir arada elde etmek de pek olmuyor yani ama tercih yine de sizin...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı