5000-6000 TL'ye alınabilecek 2.el araç önerisi

Mahspat

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Mühendisliği (Öğrenci)
Merhabalar arkadaşlar, malumunuz bayramda geldi aslında ama bu birkaç gün içinde alınabilecek bu bütçeye uygun önerebileceğiniz 1.0, 1.1, 1.2 motor 90 model ve üstü ne tür araç alınabilinir? Gazlı model olmayacak. Malum gazlı araç ekonomik gözüksede pimi çekilmiş bombayı elde tutmak gibi birşey. Gazlı aracın masrafıda ağır. Düşük motor benzinli araç az tüketim yapan cinsten önerilerinizi bekliyorum. İyi Forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Renault' un eski araçlarına bi bakmanı tavsiye ederim. Özellikle R12 serisine bakmanı tavsiye ederim.

Renault' un eski araçlarına bi bakmanı tavsiye ederim. Özellikle R12 serisine bakmanı tavsiye ederim.

Onlarda gazlı baktım bakmasınada bütçeyi artırsam bile 15 ten asağıya araç yok. Piyasayı da mahvediyolar örneğim Tofaş Şahine 12 bin tl istemek gibi.

Kardeşim Lada samarayı tek geçerim renault spring tarzı arabalara bulaşma lada samara gençlerede hitap edebiliyo performans yönünden çoğu segmentinden daha iyi bir araçtır.

Lada samara düşündüm de yakıt sıkıntı. Gazlı arabaya binceksem bile sağlam bir firmanın tesisatı olmalı. Araba beş para etmesin ama o gaz tesisatı çok önemli. Lada samara olabilir aslında. Bir denemek lazım bir yerden bulup.

Lada samara düşündüm de yakıt sıkıntı. Gazlı arabaya binceksem bile sağlam bir firmanın tesisatı olmalı. Araba beş para etmesin ama o gaz tesisatı çok önemli. Lada samara olabilir aslında. Bir denemek lazım bir yerden bulup.
Çocukluğumu geçirdiğim bir araba bizi yarı yolda kesinlikle bırakmadı lada az yakar benzinde dahi kullansan.Altarnatif jant atabilirsin arabaya.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı