5000-7000 TL telefon önerisi

yigitreiss

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anda bir tane Note 10 Pro buldum garantisinin bitmesine 2 gün kalmış kutulu faturalı fiyat 5500 sizinde tavsiyeleriniz var mı?

Bende aynı telefon var şu an ondan yazıyorum. Vallahi işimi görüyor ama benimkisi 5000'e kaçak alındı herhalde 6 ay önce. PUBG açtığımda 45 60 FPS veriyor ve GTA SA da kasma problemi yaşamadım. İş görür.

Arkadaşlar şu anda bir tane Note 10 Pro buldum garantisinin bitmesine 2 gün kalmış kutulu faturalı fiyat 5500 sizinde tavsiyeleriniz var mı?

2. el iPhone 8

Buradaki denen her şeyi unut Note 12ymiş falan boşa para. Hem çok ısınıyor hem de hiç güzel değil kamerası falan rezalet hiçkimseyi dinleme 2.el temiz iPhone 8 bul. En az 64 GB.

Bu Xiaomi'lerin kronik sorunları var bir zaman sonra şarjın 20-30ken kapanıyor falan anakartları da sıkıntılı zaten sen beni dinle iPhone 8 al.

2. el iPhone 8

Buradaki denen her şeyi unut Note 12ymiş falan boşa para. Hem çok ısınıyor hem de hiç güzel değil kamerası falan rezalet hiçkimseyi dinleme 2.el temiz iPhone 8 bul. En az 64 GB.

Bu Xiaomi'lerin kronik sorunları var bir zaman sonra şarjın 20-30ken kapanıyor falan anakartları da sıkıntılı zaten sen beni dinle iPhone 8 al.

Hocam Allah aşkına 8 ne ya. Şu dönem tek para verilmeyecek cihaz.

Hocam Allah aşkına 8 ne ya. Şu dönem tek para verilmeyecek cihaz.

Parasını Note 12 alıp çöpe atmak yerine 8 alıp 3-4 sene daha kullanmak çok mantıklı. Evet güncelleme almıyor ama seneye Note 12 de almayacak ve günümüzde iPhone 6 bile hala kullanılıyor.

IPhone'ler 5 yıl güncelleme alıyor Android'ler 3 sene.

Çok oyun oynayan birisi iseniz Note 10 Pro da bakabilirsiniz ama kamera olarak cidden iPhone 8 daha çok tatmin eder sizi. İşletim sistemidir akıcılığıdır. Bence iPhone 8 alın pişman olursunuz.

iPhone 8 Plus 64 GB ikinci el. Güncelleme almıyor diye cihaz çöp veya WhatsApp desteği kesilecek diye bir şey yok. iOS 12 bile WhatsApp destekliyor sıranın iOS 16 yüklü iPhone 8 Plus'a gelmesi için çok zaman var.

Geri
Yukarı