5000 TL monitör önerisi

lqr1312

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller, forumda önerilen monitörlere baktım fakat üzerinde yeterince konuşulmuş bir konu göremedim. Sistemim B450M S2H V2 - R3 3100 - RX570. hep CS oynamanın yanında yeni çıkan hikayeli oyunları da muhakkak deniyorum/bitiriyorum. gerçek bütçem 4000 TL fakat o fiyatlara uzun süre götürebilecek F/P bir ürün bulmak sanırım imkansız. Forumda en çok önerildiğini gördüğüm Lenovo Legion R25i-30 24.5" FHD 0, 5ms 165Hz ve ViewSonic 27" VX2728j 0, 5ms 180Hz monitörleri arasında kaldım. Ama genelde oyunlarda artık +150 FPS almam zorlaştı ki sistemimi de buna yönelik olarak upgrade etmeye başlayacağım ama ekonomi malumunuz. Bu 2 monitör oyunlarda ortalama 120 FPS alırsam yırtılma veya başka bir sorunla beni karşı karşıya bırakır mı? Bu monitörler hariç gerçek bütçeme yakın gözümden kaçırdığım güzel F/P ürünleri var mı? Tekrardan iyi sosyaller.

ViewSonic'i ele.
MSI ile Lenovo arasında seçim yapılabilir.

Yırtılma konusu ise belli olmaz. Oyundan oyuna değişen bir olay çünkü. Eğer olursa ya oyun içi Sync'ya da monitörden Sync açmanız gerekir.

ViewSonic'i ele.
MSI ile Lenovo arasında seçim yapılabilir.

Yırtılma konusu ise belli olmaz. Oyundan oyuna değişen bir olay çünkü. Eğer olursa ya oyun içi Sync'ya da monitörden Sync açmanız gerekir.

İndirimden daha ucuza MSI 24" G2412F aldım. Kafamda soru işaretleri var ama fiyatı kaçırmak istemedim, teşekkür ederim iyi sosyaller.

İndirimden daha ucuza MSI 24" G2412F aldım. Kafamda soru işaretleri var ama fiyatı kaçırmak istemedim, teşekkür ederim iyi Sosyaller.

Biraz sorunları var onun. Genel olarak güzel monitör ama panelin altında ki COF driverları bozuluyor ve alt şerit bozuluyor. Umarım sorunsuz gelir. Hayırlı olsun diyelim. 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı