5000 TL'ye IPS monitör önerisi

Poacha0

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar 5000 TL civarı monitör bakıyorum oyun oynamak için ama IPS panel tercihimdir çok yüksek Hz olmasına gerek yok. ASUS, HP, lenov, AOC gibi firmaların monitörlerini çok karşılaştırdım arada kaldım IPS panel istememe rağmen renk kalitesi benim için önemli biraz çelişiyor evet farkındayım. Sizin de kullanindiginiz onerebileceginiz monitör var midir şu an HP Omen 24 ve AOC arasında gidip geliyorum.

Selamlar 5000 TL civarı monitör bakıyorum oyun oynamak için ama IPS panel tercihimdir çok yüksek Hz olmasına gerek yok. ASUS, HP, lenov, AOC gibi firmaların monitörlerini çok karşılaştırdım arada kaldım IPS panel istememe rağmen renk kalitesi benim için önemli biraz çelişiyor evet farkındayım. Sizin de kullanindiginiz onerebileceginiz monitör var midir şu an HP Omen 24 ve AOC arasında gidip geliyorum.

Şu ana kadar 3 kişi aynı modeli önermiş cevaplarınız için çok teşekkürler, herhangi bi sıkıntısı ya da gözünüze çarpan bir şeyi var mi monitörün renk kalitesi fln anlamında?

Şu ana kadar 3 kişi aynı modeli önermiş cevaplarınız için çok teşekkürler, herhangi bir sıkıntısı ya da gözünüze çarpan bir şeyi var mi monitörün renk kalitesi falan anlamında?

Bir yerde sadece Netflix'te dizi izlerken renkler bozuluyor gibi bir şey söylemişti. Belki sadece arkadaşın üründe sıkıntı vardır onun dışında sorunsuz.

Omen serileri de fena değil hatta bir modeli R25i-30 ile aynı paneli kullanıyordu sanırsam. R25i-30 alınabilir, bütçe artarsa 24G4X de bakılabilir incelemem mevcut dilerseniz.

Omen serileri de fena değil hatta bir modeli R25i-30 ile aynı paneli kullanıyordu sanırsam. R25i-30 alınabilir, bütçe artarsa 24G4X de bakılabilir incelemem mevcut dilerseniz.

Hocam 24G4X mi sizce BenQ mobiuz EX2510S mi almalıyım? Fiyat farkı çok önemli değil BenQ güzel geliyor gözüme fakat renklerde kağıt üstünde AOC önde siz kullanıcı olarak ne dersiniz?
Ayrıca Adobe uygulamalarını aktif kullanıyorum.

Hocam 24G4X mi sizce BenQ mobiuz EX2510S mi almalıyım? Fiyat farkı çok önemli değil BenQ güzel geliyor gözüme fakat renklerde kağıt üstünde AOC önde siz kullanıcı olarak ne dersiniz?
Ayrıca Adobe uygulamalarını aktif kullanıyorum.

Geç yazdığım için kusura bakmayın, BenQ olan hakkında fazla bir bilgim yok. 24G4X'ten renk gamutu olarak memnunum. Laptopta göremediğim renkleri bu monitörde görebiliyorum. Ha BenQ ile AOC arasındaki 100 nit parlaklığı ve 0.7 inç farkı önemser misiniz bilemem.

Geri
Yukarı