5000 TL'ye kadar kulak üstü kablosuz kulaklık önerisi

kristallol

Yoctopat
Daha fazla  
Ben pek hakim değilim piyasaya ama yanımdayken Skullcandy Sennheiser falan bakıyordu. O kalitede bir şeyler arıyorum. Yarına kadar sürpriz yapmam gerek. Aciliyeti var biraz.

Biraz araştırdım kendimce seçenekler arasında bunlar da var:
-Sony PS5 Pulse 3D.
-Sennheiser HD BT350.
-Anker Soundcore Life Q35.

Farklı önerilere de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben pek hakim değilim piyasaya ama yanımdayken Skullcandy Sennheiser falan bakıyordu. O kalitede bir şeyler arıyorum. Yarına kadar sürpriz yapmam gerek. Aciliyeti var biraz.

Biraz araştırdım kendimce seçenekler arasında bunlar da var:
-Sony PS5 Pulse 3D.
-Sennheiser HD BT350.
-Anker Soundcore Life Q35.

Farklı önerilere de açığım.

Amaç nedir müzik mi, oyun mu? Bilgisayarda mı kullanacak, telefonda mı?

Ben hem müzik hem konuşmalar, konferans vs için Sennheiser Momentum 3 (kafaüstü) tavsiye edeceğim ama fiyatı 6000 e fırlamış. Uzun süredir 5-5.5 arası gidip geliyordu.

Oyun için de elbette kullanılabilir ama oyuncu kafaüstü kulaklıkları gibi kafa bandından uzanan bir mikrofonu yok, kendi üzerinde mikrofonu var.

Hem kablolu, hem kablosuz kullanılabiliyor, 30 saat sanırım tek şarjda pil ömrü.

Temelde oyun için kullanacaksa bu durumda şu modeli de çok beğeniyor oyun oynayan kişiler gördüğüm kadarıyla bu bütçeniz içinde kalacaktır:

Son düzenleme:
Amaç nedir müzik mi, oyun mu? Bilgisayarda mı kullanacak, telefonda mı?

Ben hem müzik hem konuşmalar, konferans vs için Sennheiser momentum 3 (kafaüstü) tavsiye edeceğim ama fiyatı 6000'e fırlamış. Uzun süredir 5-5.5 arası gidip geliyordu.

Oyun için de elbette kullanılabilir ama oyuncu kafaüstü kulaklıkları gibi kafa bandından uzanan bir mikrofonu yok, kendi üzerinde mikrofonu var.

Hem kablolu, hem kablosuz kullanılabiliyor, 30 saat sanırım tek şarjda pil ömrü.

Temelde oyun için kullanacaksa bu durumda şu modeli de çok beğeniyor oyun oynayan kişiler gördüğüm kadarıyla bu bütçeniz içinde kalacaktır:

Oyun için kablosuz önermiyorum ben. Sesteki gecikme hissediliyor.

Oyun için kablosuz önermiyorum ben. Sesteki gecikme hissediliyor.

Bluetooth ile bağlandığında her kulaklıkta az gecikme olsa da hissediliyor ama USB alıcılı olursa gecikme olmuyor kablolu kulaklıkmis gibi kullanıyorsun.

Bluetooth ile bağlandığında her kulaklıkta az gecikme olsa da hissediliyor ama USB alıcılı olursa gecikme olmuyor kablolu kulaklıkmis gibi kullanıyorsun.

Evet hocam ama yine de hafif hissediliyor.

Evet hocam ama yine de hafif hissediliyor.

Haylou GT6 kulaklığım vardı oyun modu ile rahat rahat Valorant oynuyordum sorun yoktu gecikmesinde bildiğin kablolu gibi he tabii şöyle bir şey var çok az bir gecikme oluyor evet ama oda zaten oyunu etkilemiyor bile ranked maçtayken o yüzden pek de uzak bakmamak lazım Bluetooth kulaklıklara (USB alıcılı olanları geçiyorum çünkü gecikmesi yok birebir kablolu hızında)

Geri
Yukarı