5000 TL'ye Kadar Oyuncu Koltuğu Önerisi

jackarmis

Kilopat
Direkt not ile başlıyorum anlaşılması için. Bütçem 5.000 TL'ye kadar olması illa 5.000 TL olmasına gerek yok, 3500-4000 TL'ye falan da alabilirim. Paraya kıyıp kaliteli bir şey almak istiyorum.

Not 2: Deyim yerindeyse 24 saat bilgisayar başındayım. O yüzden bel-sırt sağlığı, oturma rahatlığı kesin ve kesin önceliğim. Eğer bir önemi var ise 1.78 boyundayım ve kilom 88.

Tavsiyelerinizi bekliyorum, yorumlarınız önemli. Zio ve Hawk çok öneriliyor diye biliyorum, yanlışım varsa düzeltin. Zio'nun sitesi o kadar kötü ki koltuk bile seçemedim. Ekle-çıkart işlemleri var bir sürü.

Direkt not ile başlıyorum anlaşılması için. Bütçem 5.000 TL'ye kadar olması illa 5.000 TL olmasına gerek yok, 3500-4000 TL'ye falan da alabilirim. Paraya kıyıp kaliteli bir şey almak istiyorum.

Not 2: Deyim yerindeyse 24 saat bilgisayar başındayım. O yüzden bel-sırt sağlığı, oturma rahatlığı kesin ve kesin önceliğim. Eğer bir önemi var ise 1.78 boyundayım ve kilom 88.

Tavsiyelerinizi bekliyorum, yorumlarınız önemli. Zio ve Hawk çok öneriliyor diye biliyorum, yanlışım varsa düzeltin. Zio'nun sitesi o kadar kötü ki koltuk bile seçemedim. Ekle-çıkart işlemleri var bir sürü.

Kesinlikle Hawk Gaming Chair.

Link atabilir misin tavsiye ettiğin bir hawk modelinin? Yoksa Gaming chair model mi oluyor?

Hawk'ın 5.000'e de, 3.200'e de koltuğu var. Aradaki farklar neler acaba?

Kendi kullandığım koltuğu tavsiye ederim. Tabii bütçeyi aşarsan. Bu koltuğu asla koltuk almak için çıkmadığım Media markette görüp Amazon'dan sipariş verdim. Koltuk çok rahat yazın deri kaplama tarzı bir koltuk diğer kaplama koltuklar gibi bu da terletiyor. Koltuk terletmemesi için ilk iyi çözüm klima:(Onun dışında konfor kalite süper. Ayrıca haziran da almıştım 5200 TL idi. Zam gelmiş.

5000 TL'ye değer mi acaba çok kararsızım, daha doğrusu 5.000 TL verip daha iyi bir seçenek bulabilir miyiz onu merak ediyorum sadece. Zio da dikkatimi çekti biraz.

Hawk Future iyidir. xDrive Fırtına da bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı