5000 TL'ye PlayStation 5 için monitör önerisi

Bütçe
5000-6000

Burakrals

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Yakın zamanda PlayStation 5 alacağım. Normalde laptop kullanıcısıyım odama kuracağım sistemi ama hangi tarz monitör alsam akrar veremiyorum ve almışken bütçeme uygun en iyi monitörü almak isterim. Pek çok yönden incelenmesi gereken konu olduğu için forum açmaya karar verdim yardımcı olursanız sevinirim.
PlayStation 5 ağırlıklı oyunlar oynayacağım için 2K iyi gider diye düşünüyorum bütçeyi hafif aşabilirim. Benim baktığım birkaç model var sizinde yardımlarınızı bekliyorum.

Samsung 27" Odyssey G5 Lc27g55tqbuxuf Qhd 2k 1ms 144hz Freesync 1000r Kavisli Va Gaming Monitör LC27G55TQBUXUF

Monster Aryond A32 V1.1 32" 165hz 1ms (hdmı+display) G-sync Qhd Led Monitör MNSTR-A32V1.1

Merhaba. Yakın zamanda PlayStation 5 alacağım. Normalde laptop kullanıcısıyım odama kuracağım sistemi ama hangi tarz monitör alsam akrar veremiyorum ve almışken bütçeme uygun en iyi monitörü almak isterim. Pek çok yönden incelenmesi gereken konu olduğu için forum açmaya karar verdim yardımcı olursanız sevinirim.
PlayStation 5 ağırlıklı oyunlar oynayacağım için 2K iyi gider diye düşünüyorum bütçeyi hafif aşabilirim. Benim baktığım birkaç model var sizinde yardımlarınızı bekliyorum.

Samsung 27" Odyssey G5 Lc27g55tqbuxuf Qhd 2k 1ms 144hz Freesync 1000r Kavisli Va Gaming Monitör LC27G55TQBUXUF

Monster Aryond A32 V1.1 32" 165hz 1ms (hdmı+display) G-sync Qhd Led Monitör MNSTR-A32V1.1
İkisi de alınmaz. 2bin TL daha koyup Asus VG27AQ almanı öneririm.

çok fazla çıkış oluyorum hocam malesef. 2k olmasa da farklı bir monitör öneriniz var m

asus olan güzelmiş evet ama aynı anda çok zor almam hocam

Benim önerilerim nasıl hocam

ASUS olan güzelmiş evet ama aynı anda çok zor almam hocam

Benim önerilerim nasıl hocam

Sizin baktığınız modeller alınmaz. Monster hiç alınmaz. Önerilen ASUS'un PS5 için 2K-120Hz desteği de bulunuyor. Alan bir arkadaş söylemişti.

Eğer alamıyorsanız önerilen 27 inç monitörlerden birini tercih edebilirsiniz.
Eğer 27 inç istemiyorsan 24 inç F/P ürün AOC 24G2SPU/BK Monitör bunu öneririm. Renk kalitesi bütçesine göre epey başarılı.

Geri
Yukarı