50000-70000 TL arası elektrikli scooter önerisi

Rynesquik

Decipat
Şu anlık Onvo 112 kullanıyorum 1000 watt gücünde ama yetersiz kalıyor artık daha güçlü bir şeye geçmek istiyorum minimum 3600 watt olsun.

Onvo RX8 var. Bir arkadaşım RX5 kullanıyor, çok memnun.

@Rynesquik Dualtron Victor 10' var. Fiyatı 74 bin ama Eagle Prodan daha hızlı ve güçlü. 4000W Eagle Pro 3600W. Top speed de 10 km/s artıyor. Aralarında 9 bin tl oynuyor. Bu değişiklik olmasın daha ucuz olsun derseniz Eagle pro alınır. Menzil de 15 Km değişiyor.(Normal koşullarda.)

@Rynesquik dualtron victor 10' var. Fiyatı 74 bin ama eagle Pro'dan daha hızlı ve güçlü. 4000W eagle Pro 3600W. Top Speed de 10 km/s artıyor.

Arada 10.000 TL fiyat farkı var onu da göz önünde bulundurmak lazım ben bir ara mağazasına gidip bakacağım göreceğim sonra karar veririm bayağı kararsız kaldım ha 70 kmh ha 80 fark etmez zaten 80 kmh çok yapmam tehlikeli ben 112 ile 45 ile giderken korkuyordum belki de malzeme kalitesinden gidon her an kırılacak gibiydi.

@Rynesquik Hocam o bütçeye neden Motor vs. Düşünmüyorsunuz? Mesela o bütçeye Cappucino 125 var.
Örnek ilan.
Kullanımı scootere göre çok daha eğlenceli ve rahat. Ha vergi ile uğraşamam. Sigortasıdır vs. Derseniz. Aynı motorun 50'lik versiyonu var. Bayi alırken 80'lik olarak veriyor zaten.
125likler 90-100 görüyor rahat.

@Rynesquik hocam o bütçeye neden motor vs. düşünmüyorsunuz? Mesela o bütçeye cappucino 125 var.
Örnek ilan.
Kullanımı scootere göre çok daha eğlenceli ve rahat. Ha vergi ile uğraşamam. Sigortasıdır vs. derseniz. Aynı motorun 50'lik versiyonu var. Bayi alırken 80'lik olarak veriyor zaten.
125likler 90-100 görüyor rahat.

Dostum çok istiyorum drift l falan da düşündüm ama maalesef ailem korkuyor motordan o yüzden onları kırmak istemiyorum.

Dostum tekrar Onvo almayı düşünüyorum malzeme kalitesi olarak kötü onun yerine dualtronun eagle Pro modelini düşündüm bayağı güzel gibi.

Doğru, öyleymiş. Çok fazla kötü yorum okuduğumda ben de almaktan vazgeçtim. RX8 düşünmüştüm.

Fazla kilolu değilseniz ve çok yokuş çıkmayacaksanız Eagle Pro yeterli olur bence de. Yaşadığınız yer çok yokuşluysa ve kilonuz yüksekse Dualtron Victor var bütçenizin 6000 TL üzerinde. Ben de sanırım 1-2 aya onu alacağım.

Geri
Yukarı