50000 TL'ye 4K 65" televizyon onerisi

sinOpro1

Hectopat
Daha fazla  
TCL'nin 65C745 modeline bakmıştım ama çoğu kişi oyun oynamak için alınır. Film vs de istediğin performansı vermez diyor ama Dolby olsun IMAX olsun bir sürü özelliği var ve QLED sizin öneriniz ne olur tercihim Google TV olmasıdır LG'lerde galiba webOS var farkı ne bilmiyorum ama film izlemek ve yerel kanalları seyretmek için güzel bir TV önerebilir misiniz?

WebOS LG televizyonlara özel işletim sistemi. Kapalı kutu gibidir dışarıdan içeriye uygulama vs yükleyemezsin.
Google tv'de ise android kurulu olarak gelir. Dışarıdan normal bir android apksini bile içeriye yükleyip çalıştırabilirsin.

Tavsiye üzerine 55inç Sony marka bir cihaz aldım pişman etti. Neden ?

Kanal geçişi yavaş.
Youtube arada takılıyor.
Bazen ses ve görüntü senkronu bozuluyor yani ses geriden filan geldiği oldu.
Firmayı arıyorum sadece resetletiyorlar cihazı.

Harici görüntü güzel. Siyahlar gerçek siyah. Sesi de yeterli. Güncelleme de alıyor. Bir daha Sony alır mıyım şüphedeyim..

Model: 55X82J

Şu kanalın 2022 önerileri videosunu izleyerek almıştım. 2023 Sonunda da çekmiş. İstersen bak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

TCL'nin 65C745 modeline bakmıştım ama çoğu kişi oyun oynamak için alınır. Film vs de istediğin performansı vermez diyor ama Dolby olsun IMAX olsun bir sürü özelliği var ve QLED sizin öneriniz ne olur tercihim Google TV olmasıdır LG'lerde galiba webOS var farkı ne bilmiyorum ama film izlemek ve yerel kanalları seyretmek için güzel bir TV önerebilir misiniz?
Özellikleri çok fazla, ses sitemi de iyi aslında ama görüntü kalitesi gerçekten seyir zevkini düşürüyor. Kendim de TCL alacakken, fiziksel mağazlarda incelediğimde direk elediğim bir marka oldu. Anladım ki F/P olmasının sebebi oymuş. Yüksek kare hızı vemesi, Dolby, IMAX gibi özellikleri olmasına sebep renk skalasını düşük tutmuşlar. Genelde oyun, zaman zamanda film izlerim dersen alınır ama onun haricinde Samsung, LG gibi markalara yönelmeni tavsiye ederim. Özellikle Samsung Qled bu konuda oyunda da filmde de gayet keyifli. Kendim : SAMSUNG QE 65Q70C 65inc 163 cm 4K UHD Smart QLED TV fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
bu modele yöneldim ve yeterince kaliteli. Tabii ben daha uygun fiyata almıştım.

Özellikleri çok fazla, ses sitemi de iyi aslında ama görüntü kalitesi gerçekten seyir zevkini düşürüyor. Kendim de TCL alacakken, fiziksel mağazlarda incelediğimde direk elediğim bir marka oldu. Anladım ki F/P olmasının sebebi oymuş. Yüksek kare hızı vemesi, Dolby, IMAX gibi özellikleri olmasına sebep renk skalasını düşük tutmuşlar. Genelde oyun, zaman zamanda film izlerim dersen alınır ama onun haricinde Samsung, LG gibi markalara yönelmeni tavsiye ederim. Özellikle Samsung Qled bu konuda oyunda da filmde de gayet keyifli. Kendim : SAMSUNG QE 65Q70C 65inc 163 cm 4K UHD Smart QLED TV fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
bu modele yöneldim ve yeterince kaliteli. Tabii ben daha uygun fiyata almıştım.
Hocam bu Google TV mi webos mu bana Google TV lazım inat box gibi uygulamalar webosa inmiyormus.

Hocam bu Google TV mi webos mu bana Google TV lazım inat box gibi uygulamalar webosa inmiyormus.
Bahsettiğim Sony cihaza inatbox kurdum zira oda GoogleTV.

Yalnız dns giremedim yani reklamlar kaybolmuyor. Yüklediğin ads.guard ı satın alman gerekiyor.

Son olarak eğer tv alacaksan gerçekten bu işten anlayan yıllardır bu işi yapan adamların kanallarını biraz bakın. Mesela bu...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teknohaber kanallarında içerik üreten özetle her halttan anladığını sanan, her marka cihaz hakkında öneri yapan, mutfak robotundan uzay mekiğine kadar her konuda yazan çizen kanallara itibar etme. Reklam anlaşmaları gereği en dandik malı bile '' alın '' diye övüyorlar.

Ben o her halttan anlayanları dinledim aldım pişman oldum. Sen olma :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı