50000 TL'ye sistem önerisi

Bütçe
Max 50000
@Loyalty571 Hocam ben yan konudan geliyorum😄. Bu sistemi bende bu şekilde alsam montaj işini becerebilir miyim acaba youtubeden bakarak. Az biraz elimden iş gelir ama PC toplamadım hiç becerebilir miyim hiç bir fikrim yok.
Kesinlikle yapabilirsiniz. Hiç büyütmenize gerek yok. Yapboz gibi düşünebilirsiniz. Youtube üzerinden neyi nereye takmanız gerektiğini öğrenmeniz yeterli. Bu konu hakkında binlerce video var.

Son düzenleme:
Kesinlikle yapabilirsiniz. Hiç büyütmenize gerek yok. Yapboz gibi düşünebilirsiniz. Youtube üzerinden neyi nereye takmanız gerektiğini öğrenmeniz yeterli. Bu konuda hakkında binlerce video var.
@Loyalty571 Ya geçen birtane video izledim öylesine. Büyük kabloların nereye oturduğu az çok belli oluyor da ufak tefek olanları nereye taktı vs. tam anlamamıştım hemen takıp geçiyor adam. Şimdi gaza geldim bende siz öyle deyince. Bayadır araştırıyorum sistem olarak tam aradığım gibi birşey olmuş bu.

@Loyalty571 Ya geçen birtane video izledim öylesine. Büyük kabloların nereye oturduğu az çok belli oluyor da ufak tefek olanları nereye taktı vs. tam anlamamıştım hemen takıp geçiyor adam. Şimdi gaza geldim bende siz öyle deyince. Bayadır araştırıyorum sistem olarak tam aradığım gibi birşey olmuş bu.
Bu 2 videoyu dikkatlice izlemeniz yeterli. Kendinize güvenin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@bekirbey61 hocam aynı çekince bende de var 😃 ama ben de @Loyalty571 attığı sistemi çok mantıklı buldum. Yaparız gibi geliyor sonuçta atomu parçalamıyoruz :)

@bekirbey61 hocam aynı çekince bende de var 😃 ama ben de @Loyalty571 attığı sistemi çok mantıklı buldum. Yaparız gibi geliyor sonuçta atomu parçalamıyoruz :)
@laokoon İnşaallah, bende güveniyorum aslında kendime severim de böyle şeylerle uğraşmayı hoşuma da gider sök tak işleri. Hayırlısı olsun bakalım ikimiz içinde.

Geri
Yukarı