5000TL kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
500

baytug

Femtopat
Daha fazla  
Kablosuz olmasını istiyorum. Daha çok FPS oyunlarında kullanmak amacıyla istiyorum. Yani müzik kalitesinin doruklarda olmasına falan hiç gerek yok. Mikrofon kalitesi yayıncı vs. olmadığımdan dolayı benim için çok da önem arz etmiyor. Razer marka klavye kullandığımdan dolayı Razer'ın ürünlerine bir tık daha sıcak bakıyor olsam da bu sizin önerilerinizi etkilemesin.

Kablosuz olmasını istiyorum. Daha çok FPS oyunlarında kullanmak amacıyla istiyorum. Yani müzik kalitesinin doruklarda olmasına falan hiç gerek yok. Mikrofon kalitesi yayıncı vs. olmadığımdan dolayı benim için çok da önem arz etmiyor. Razer marka klavye kullandığımdan dolayı Razer'ın ürünlerine bir tık daha sıcak bakıyor olsam da bu sizin önerilerinizi etkilemesin.

Razer 5600TL.

Razer 5600TL.
2023 modelini kullandım ne kadar iğrençti bilemezsin, bağlantı kopmaları, fiyatini hakketmeyen sesi, düşük seste dip ses, 2023 modeli bile bu kadar copse öncekilerini hayal bile edemem . Saniyesinde iade ettim.

Çak bir Cloud 3 wireless keyfine bak, FPS oyunlarında iyi iş görür.

Geri
Yukarı