500TL Valorant ve CS için mouse önerisi

Bütçe
500

Crusth

Decapat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: GTX-1060 6GB
Ram: 16GB-ddr3 ram
İşlemci: intel xeon e3 1240 v3
Anakart: GIGABYTE H87-HD3
Arkadaşlar fare tutuşum claw grip ama çok da fazla dik değil orta halli claw grip maksimum 500TL olacak, bir mouse önerisi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Şu 2 mouse arasında kaldım.

1. seçenek Razer Deathadder V2 Mini Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

2. seçenek SteelSeries Rival 3 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Not: Tutuş tarzımın claw grip olması çok önemli değildir.
2. not: Şu anki kullandığım mouse Rampage SMX-R89 X-pıke gayet memnunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar fare tutuşum claw grip ama çok da fazla dik değil orta halli claw grip maksimum 500TL olacak, bir mouse önerisi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

1. seçenek Razer Deathadder V2 Mini Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

2. seçenek SteelSeries Rival 3 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

V2 mini. Rival 3 kötü bir mouse.

V2 mini gayet güzel bir tercih olacaktır.

Hocam tutuş biçiminize gramına hangi Switch falan olduğu önemli şeyler ben 2 ay sonunda Pugio 2 de karar kıldım hem oyun hem de iş için çok iyi oluyor benim için tavsiyem şu marka olarak ASUS Logitech Razer Glorious fiyat bandını yükseltip daha iyi mouse alabilirsiniz veya indirimleride kovalayabilirsiniz aceleniz yoksa.

Geri
Yukarı