500TL mouse önerisi

Bütçe
500
Yok, Razer DeathAdder V2 dediğiniz için söyledim, Razer'e mesafeliyim artık. Zamanında G900'ün kronik sorunları bıktırmıştı. Aynen dediğiniz gibi hatalı. Ayrıca makro ataması için Synapse gibi bir rezilliğe mahkum bırakıyor; çünkü makro önbelleği yok... 😒

Siz bana "Viper'ı hiç önermeyin" demiştiniz :) Viper ile Deathadder V2 arasında dağlar kadar fark var. Hem sensör, hem LOD, ve dahası...Viper konusunda haklısın, ama Deathadder V2'ye çamur attırmam :p Ayrıca Synapse 3 ne Windows üzeri gecikme yaratıyor, ne de oyun içinde gecikme&inputlag gibi problemler. Ha RAM kullanım konusunda biraz üzücü o ayrı.

@Quarit Söyledim, doğrudur, söylemedim değil, mesajımı falan da değiştirmedim. Razer denilince irkiliyorum, o yüzden Razer diyen "aman onu demesin" diye hemen atlıyorum.

Synapse berbat ötesi, sildiğim zaman daha uyumlu gidiyor Goliathus ile. Sayısız mouse değiştirdim, hiçbirinde böyle pişman olmadım. Synapse olmayınca ışığı bile otomatik açıyor, kapatıp kaydedilmiyor. Tuş atamaları onboard memory olayı yüzünden yazılımı olmadan çalışmıyor. Ha sensörü derseniz bir tek o konudan memnunum, yoksa şimdiye sinirden kırmıştım...

Geri
Yukarı