55 bin TL laptop önerisi

Bütçe
55 Bin TL

Berk Sönmez

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, güncel fiyatlarla hazır kasım indirimi varken tamamen oyun için kendime bir laptop arıyorum. Verebileceğiniz tüm tavsiyeler için teşekkür ederim. Yanında 1 monitör de almayı düşünüyorum o yüzden ekran büyüklüğü çok önemli bir etken değil.
(144Hz monitör tavsiyeniz de paylaşabilirsiniz)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Şöyle bir laptop buldum biraz bütçemin üstünde ama Dell laptoplar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Laptop: Dell

Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Şöyle bir laptop buldum biraz bütçemin üstünde ama Dell laptoplar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Laptop: Dell

Dell laptoplar güzeldir yani bence Victus'tan iyidir ASUS TUF'dan iyi mi emin değilim ama bence MSI daha güzeldir ama özellik bazında bakacaksak attığınız Dell çok daha iyi eğer bu fiyat bandına çıkabiliyorsanız bunlar da güzel ama özellik bakımından Dell her türlü daha iyi ama Dell bilgisayarlar bildiğim kadarıyla ağırdır.

Gaming G16 7630 G76302401021U i9-13900HX 32 GB 1 TB SSD RTX4070 16" Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

MSI Pulse 15 B13VGK-440TR i7-13700H 32 GB 1 TB SSD RTX4070 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Geri
Yukarı