55 bin TL Üniversite ve oyun için laptop önerisi

Bütçe
55.000

YuQii

Hectopat
Daha fazla  
Üniversite için ve oyun oynamak için bir laptop almak istiyorum. Max 55k bütçem var. Bu aralığa baktığımda en F/P 2 laptop bunlar gibi sizce aradaki 10k farka değer mi Acer almak için? Bir de sizin bu aralıkta daha iyi olduğunu düşündüğünüz moddeler var mı?
1. HP Victus.
2. Acer Helios Neo.

Üniversite için ve oyun oynamak için bir laptop almak istiyorum. Max 55k bütçem var. Bu aralığa baktığımda en F/P 2 laptop bunlar gibi sizce aradaki 10k farka değer mi Acer almak için? Bir de sizin bu aralıkta daha iyi olduğunu düşündüğünüz moddeler var mı?
1. HP Victus.
2. Acer Helios Neo.
Acer iyi.

Üniversite için kullanacaksan oyun odaklı laptop alma. Perişan eder. Taşıması dert, pili dert.

Bunu al yanına da masaüstü diz derim. 20, 25 bine çok sağlam, her oyunun altından kalkacak bir sistem dizersin ama istersen 100 bin ver gene de dediğim problemlerden kurtaracak bir Gaming laptop alamazsın.

1. HP Victus.
2. Acer Helios Neo.

Attığın Predator modeli iyidir al geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı