Bütçe
5500

Wwedge

Centipat
Yer
KOCAELİ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 7P6B3EA 16-R0007NT Intel Core i7-13700H 16GB DDR5 1TB SSD RTX4070 8GB 16.1 inç 144 Hz Full HD Freedos Gaming Laptop
Meslek
ÖĞRENCİ
Merhaba herkese kendime mouse alacağım birkaç model arasında kaldım. Bu modellerin dışında sizin de önerileriniz varsa açığım hepsine. Modeller şu şekilde: Logitech G PRO X 2, fnatic X Lamzu thorn, Razer DeathAdder V3 Pro ve wlmouse Beast X. Calw ve palm grip tutuş şekilleri arasında gidip geliyorum sizce hangisini almalıyım oyun oynamak birinci odağım mouse konusunda sizce hangisi?

Merhaba herkese kendime mouse alacağım birkaç model arasında kaldım. Bu modellerin dışında sizin de önerileriniz varsa açığım hepsine. Modeller şu şekilde: Logitech G PRO X 2, fnatic X Lamzu thorn, Razer DeathAdder V3 Pro ve wlmouse Beast X. Calw ve palm grip tutuş şekilleri arasında gidip geliyorum sizce hangisini almalıyım oyun oynamak birinci odağım mouse konusunda sizce hangisi?
Lamzu thorn veya bunu al.

Bu butcede magnezyum almalisiniz.

Bu butcede magnezyum almalisiniz.

Magnezyum farenin artıları nedir hocam bilmiyorumda. Bir de mini ile farkı nedir?

Bunu öneririm açıkçası.

Ama sadece Zebra rengi kalmış, o da gereksiz pahalı. Stok bekleyin derim.

Bu da alternatifiniz olabilir.

Deathadder V3 Pro 4.5 bini hak etmez hocam.

Beast X stokları çok yakında yenilenecekmiş hocam Wraith ile görüştüm az önce bizzat. Tedarik aşamasındaymış şu an ürünler.

Son düzenleme:

Bunu öneririm açıkçası.

Ama sadece zebra rengi kalmış, o da gereksiz pahalı. Stok bekleyin derim.

Bu da alternatifiniz olabilir.

DeathAdder V3 Pro 4.5 bini hak etmez hocam.

Beast X stokları çok yakında yenilenecekmiş hocam Wraith ile görüştüm az önce bizzat. Tedarik aşamasındaymış şu an ürünler.

Bende görüştüm hocam haziran ayında geleceği söyleniyor mavi siyah rengini alacağım gelince.

Yeni gelecek Beast X modelleri eski renkler ile mi gelecek ki?
Kendi sitesinde yeni renkleri var sadece. Farklı dongle ile 8K destekliyor yenileri.

Yok farkı renkler ile gelecek fabolus olan tamamen ama ben gene mavi renkli olanı tercih edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı