5500 TL GTX 1080 Sistem Toplama

ASUS PG278Q öneririm yağ gibi kayar görüntü. [emoji1]
Ahh hocam, o kadar bütçe olsa elbette alırım. Ama bütçe el vermez :(

Bende gtx 1070 toplicam buna benzer, kasayı corsair spec 02 düşünüyorum sinerjiden toplicam acaba sığar mı?
Hocam bu arada yazıyı görmemişim pardon :( Evet sığar büyük ihtimal fakat montajda kablo yönetimi zorluğu çıkarıyormuş sanırsam. Öyle söylentiler aldım, fakat o bütçeye en iyi kasalardan biri bana göre.

3 fanlı Asus GTX 1060 30 cm , Dark N10 41 cm GPU desteği var acaba nasıl sığmadı ?

dostum ben de gtx 1060 a dark n10 alacaktım anncak sığmadı onun yerine thermaltake versa n21 aldım çok memnunum ama senin bütçen benimkinden fazla :D o yüzden thermaltake versa n23 öneridir şimdiden hayırlı olsun

Monitör olarak Asus VX24AH düşünüyorum ama amazondan'da başka bir 1440p monitör getirtebilirim, belli olmaz.

Hmm anladım :) O zaman söylediğiniz bir kasaya göz atıyım. Daha çok TT core v31 düşünüyordum fakat sinerjide göremedim. yeniden bakacağım kasalara, sizin söylediğiniz de dahil.
dostum yardım edebildiysem ne mutlu bana :)

3 fanlı Asus GTX 1060 30 cm , Dark N10 41 cm GPU desteği var acaba nasıl sığmadı ?
montajı yaparken dükkandakiler sığmaz dedi kalınlığı yüzünden olabilir ya da yanlış bakmışsınızdır ya da beni keklemişlerdir :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı