55QN90A nasıl 4K 120 Hz kullanılır?

Tıbbiyeli

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar, GTX 1060 ekran kartını 55QN90A Samsung TV'ye bağladım. HDMI 2.1 kablo aldım fakat yine de 4K 120 Hz olmuyor. 2K 120 Hz oluyor. Nasıl açabilirim 4K 120 Hz? Teşekkürler şimdiden.

Dostlar, GTX 1060 ekran kartını 55QN90A Samsung TV'ye bağladım. HDMI 2.1 kablo aldım fakat yine de 4K 120 Hz olmuyor. 2K 120 Hz oluyor. Nasıl açabilirim 4K 120 Hz? Teşekkürler şimdiden.
1654540119324.png

Ekran kartındaki port desteklemiyor.

DP ile yapabiliyor olmanız lazım. Fakat ekranınızda var mı bilmiyorum.

Eki Görüntüle 1411507

Ekran kartındaki port desteklemiyor.

DP ile yapabiliyor olmanız lazım. Fakat ekranınızda var mı bilmiyorum.
Ahh be boşuna mı aldım farkı yok mu eski kabloyu bağladığımda sanki 2 k da takılıyordu oyun hdmi 2.1 hiç mi farkı olmaz sizce :( tv den çok memmunum :) Ses görüntü çok güzel :)

Ahh be boşuna mı aldım farkı yok mu eski kabloyu bağladığımda sanki 2 k da takılıyordu oyun hdmi 2.1 hiç mi farkı olmaz sizce :( tv den çok memmunum :) Ses görüntü çok güzel :)
Sadece TV değil de ekran kartı da alsaydınız olurmuş :).

Örnek olarak tüm RX 6000 ve RTX 3000 serisindeki kartlarda HDMI 2.1 bulunuyor.

Hocam iade mi edeyim kullanayım mı eski hdmi kablomda sanki oyunda sn lik takılmalar oluyordu sanki... Bu kabloda yok gibi? Sizce dediğim doğru mudur yoksa öyle zannetme mi?

Hocam iade mi edeyim kullanayım mı eski hdmi kablomda sanki oyunda sn lik takılmalar oluyordu sanki... Bu kabloda yok gibi? Sizce dediğim doğru mudur yoksa öyle zannetme mi?
Televizyonla beraber herhangi bir kablo gelmediyse ve siz yeni HDMI 2.1 kablo aldıysanız iade etmenize gerek yok.

Takılmalar hakkında bir fikrim yok.

Geri
Yukarı