5x2 dambıl işe yarar mı?

syojin

Decapat
Daha fazla  
Boyum 1.79 kilom 77-78 civarında. 5kglik 2 tane dambıl ile gözle görülür bir gelişim elde edebilir miyim?

Isınmak için dışarıda bir yürüyüş yapman gerekiyor arkasına vakit kaybetmeden ağırlıklar ile yapabileceğin hareketlere girmen lazım. Halter ve makineler olmadığını için sınırlı hareketler yapabilirsin bu yüzden de sınırlı bir gelişim gösterirsin. Bir günde iki bölgeden fazlasını çalışma. Önemli olan parçaladığın kas hücresinden fazla kas hücresi üretmek bu da bol protein tüketmekten geçer ve düzenli bir uyku.

Sabahları okula gidiyorum, okulda evden epey uzak. Okuldan geldikten sonra hareketleri yapsam olur.
Mu? Yürüyüş yerine geçer mi?

Sabahları okula gidiyorum, okulda evden epey uzak. Okuldan geldikten sonra hareketleri yapsam olur.
Mu? Yürüyüş yerine geçer mi?

Bunun yerine imkanın varsa fitnessa yazıl cidden çok yarsrını gördüm okuldan geliyorum yemek yiyorum direk spora orada hocalar zaten programı vermiş onu yapıyorum her gün tavsiye ederim.

Sabahları okula gidiyorum, okulda evden epey uzak. Okuldan geldikten sonra hareketleri yapsam olur mu?

Olur neden olmasın. Spordan 2 saat öncesi yemek yeme yeterli ve haftanın 3 günü aralıklı (mesela pazartesi çalış salı çarşamba dinlen perşembe bir daha çalış) olarak ağırlık çalış geri kalan günler dinlenme ve kas onarım günü olsun. Unutma bu iş sabır işi düzenli uyku, beslenme çok önemli.

Başlangıç için ideal fakat 2-3 ay sonra 7.5kg ya da 10kg ağırlıkla değiştirmenizi tavsiye ederim. 1 Günde 2 bölgeden fazlasını çalışma gibi bir şeyde yok, kendinizi ilk 1-2 hafta zorlamadan tüm vücut çalışabilirsiniz gün içerisinde.

Bunun yerine imkanın varsa fitnessa yazıl cidden çok yarsrını gördüm okuldan geliyorum yemek yiyorum direk spora orada hocalar zaten programı vermiş onu yapıyorum her gün tavsiye ederim.
Hocam konu dışı ama sağ kolunuz ve sol kolunuz artık dengeli mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı