6.000 TL'ye Her Şey Dahil Oyun Sistemi Tavsiyesi

:D
Valla uzun zamandır piyasadan uzagim pek yardimci olamicam kusura bakmayin ama monitörün çözünürlüğüne gore karar vermelisiniz bence. :D
1080p ise GTX970 ama 2K falansa GTX980 öneririm. Eger yuksek cozunurluklu televizyonunuz varsa ona baglarsiniz.
Anliyacaginiz çözünürlüğe gore karar veriniz. :)

1- Ben halen ve halen GTX980 diyorum.

2- 24 inç bir monitör yerine her zaman 27 inç monitör tercih ederim. Ha, ben 144Hz isterim dersen işler değişir. Ben bunu keyifle öneriririm.

Seçim: AOC g2460Pqu myMulti-Play 24" 1ms Full HD 144Hz D-Sub DVI HDMI Pivot Gamer Led Monitör | sanalmarketim

Seçim 2 (60Hz, 27 inç): SAMSUNG S27D390H 27" 1920x1080 5ms Full HD Siyah LED Monitör - Ürün Kategorileri
Ya tabi ki ekranın 27 inç olması veya daha fazla olması güzel olur. Fakat özellikle oyun için topladığım bir sistem olduğundan hz ve ms değerleri de önemli. Şuan laptop kullanıyorum 3 yıllık ve neredeyse hiçbir oyunu oynayamıyorum. Sistem toplama konusunda da yeni olduğumdan dolayı önceliği büyüklüğe mi yoksa hz-ms değerlerine mi vermeliyim emin değilim. Fakat oyun monitörleri genelde hep 24 inç 1 ms ve 60 veya 144 hz oluyor.

O zaman buradan alacaksın arkadaşım. 27 inç ve 144Hz :)

Amazon.com: ASUS VG278HE 27-Inch Screen LED-lit Monitor 144hz 2ms: Computers & Accessories

Gümrük falan deme, çünkü satın alma sayfasında iken sana "Gümrük vergisi, %20 vergi gibi" şeyleri ekleyecek ve gümrükten rahatlıkla geçireceksin. Bu, Amazon'un yeni bir uygulaması.

@Oğuzhan Yıldırım, arkadaşım göstermişti bize de.

Konuya şöyle bir açıklık getirelim. MSI modeli benim kapıma 4 günde 1759 Lira'ya geliyor. Garantisi yok bu arada.

Vergi kargo herşey dahil ödüyorum. Import Fees Deposit kısmında aldığı para gümrükte masraflara ve vergilere ödeniyor. 45 lira gümrük işlem ücreti ve %20 vergi.

amazon-jpg.31509

O zaman buradan alacaksın arkadaşım. 27 inç ve 144Hz :)

Amazon.com: ASUS VG278HE 27-Inch Screen LED-lit Monitor 144hz 2ms: Computers & Accessories

Gümrük falan deme, çünkü satın alma sayfasında iken sana "Gümrük vergisi, %20 vergi gibi" şeyleri ekleyecek ve gümrükten rahatlıkla geçireceksin. Bu, Amazon'un yeni bir uygulaması.

@Oğuzhan Yıldırım, arkadaşım göstermişti bize de.
Çok ilgilendin hakikaten kardeşim sağol. Bu boyut ve hz olarak uygun. Bu hafta içinde karar veririm her şeye sonraki hafta da alırım inşallah ;).

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı