6.1″ inch telefon profesyonel oyunculuk için yeterli mi?

Akarulez

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4090M / 13900HX / 32GB - 5600 / 1 TB
Meslek
Dijital Reklamcılık - Medya Planlama Uzmanı
Başlıkta da belirtildiği gibi bütçesine göre en iyi cihaz olan S23'ü alma arasında gidip geliyorum. Son kararları verme aşamasında kaldım. Ancak ekranın 6.1 inch olması ön yargılı bir şekilde yaklaşmama sebebiyet veriyor. 6.1'lik ekranda sürekli oyun oynayan arkadaşlarımızın yaşadığı deneyimler nasıl acaba? Yeterli olmaz derseniz Plus versiyonunu ya da mi 13 almaya çalışabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da belirtildiği gibi bütçesine göre en iyi cihaz olan S23'ü alma arasında gidip geliyorum. Son kararları verme aşamasında kaldım. Ancak ekranın 6.1 inch olması ön yargılı bir şekilde yaklaşmama sebebiyet veriyor. 6.1'lik ekranda sürekli oyun oynayan arkadaşlarımızın yaşadığı deneyimler nasıl acaba? Yeterli olmaz derseniz Plus versiyonunu ya da mi 13 almaya çalışabilirim.

Amaç oyun ise red magic 8 Pro alın

Amaç oyun ise red magic 8 Pro alın
Cihaz Türkiye'de mevcut değil ve benim şu anki koşullarım altında ülke dışına çıkabilmem mümkün değil. O yüzden Türkiye'de kayıtlı bir telefonu tercih etme durumunda kalıyorum ne yazık ki.

Katılıyorum. Oyun için bu cihaz alınmalı S23 iyi bir cihaz ama sadece oyun oynamaya yönelik değil. Yurtışı alırsanız 20 bin TL civarına bulursunuz.
Evet ben de o civarlarda bulmuştum. Satan şahıs IMEI'ni taşıyabiliriz sorun olmaz demişti ancak kaçak IMEI ile uğraşmak ne kadar mantıklı olur bilmiyorum.

imei kayıtlı zaten
Nasıl oluyor o, SIM kartımı takıp kullanabiliyor muyum o durumda?

Yeni konular

Geri
Yukarı