6 bin TL yazıcı önerisi

Bütçe
6000

erenY26

Centipat
Daha fazla  
Vatan ya da Mediamarkt gibi sitelerden olursa direkt elden alabilirim ama diğer siteler de olabilir.
Wi-Fi
Ekonomik olsa güzel olabilir.

Ne kadar sıklıkla kullanacaksınız? Haftada 1-2 defa veya daha fazla çıktı alır mısınız?

Epson Ecotank modellerinden birisine bakabilirsiniz bu bütçede. Epson L3251 ve L3252 tavsiyemdir. Eğer ayda 1-2 kez veya daha az kullanacaksanız lazer yazıcılara yönelin ama bu bütçede renkli lazer yazıcı bulmanız zor gibi.

Son düzenleme:
Ne kadar sıklıkla kullanacaksınız? Haftada 1-2 defa veya daha fazla çıktı alır mısınız?

Epson ecotank modellerinden birisine bakabilirsiniz bu bütçede. Epson L3251 ve L3252 tavsiyemdir. Eğer ayda 1-2 kez veya daha az kullanacaksanız lazer yazıcılara yönelin ama bu bütçede renkli lazer yazıcı bulmanız zor gibi.

Hocam vatandan aldım HP 580 modelini aldım. Epson'dan daha iyi dediler.

İnşallah hocam, vatandaki çalişnalar inşallah beni dolandırmamıştır çünkü yeni bir ürünmüş.

Hocam aldığınız yazıcı kötü değil ama aynı fiyat bandındaki Epson yazıcıların L3251-3260 vs. Baskı kalitesi ve baskı hızları bir nebze daha iyi onun dışında birbirlerine yakın sayılırlar zaten. İş için kullanmayacaksanız farkı hissetmezsiniz büyük ihtimalle, hayırlı olsun tekrardan.

Hocam aldığınız yazıcı kötü değil ama aynı fiyat bandındaki Epson yazıcıların L3251-3260 vs. baskı kalitesi ve baskı hızları bir nebze daha iyi onun dışında birbirlerine yakın sayılırlar zaten. İş için kullanmayacaksanız farkı hissetmezsiniz büyük ihtimalle, hayırlı olsun tekrardan.

Sağ olun hocam.

Geri
Yukarı