6. sınıf 2. dönem 2. yazılılardan takdir almak için kaç almalı?

Pc_Uzmanı

Picopat
Daha fazla  
1. yazılı notlarım:
Matematik: 50.
Matematik uygulamaları: 50.
Türkçe: 90.
Fen: 65.
İngilizce: 90.
Din: 50.
Kültür ve medeniyet: 80.
Görsel sanatlar: 85.
Müzik: 85.
Beden: 100.
Spor ve fiziki etkinlikler: 100.
Sosyal bilgiler: 75.
Bilişim teknolojileri ve yazılım: 81.
Matematikten türkçeden dinden sosyalden fenden proje aldım büyük ihtimal çoğu 100 sözlülerde 100 girilecek.
Ve şu an ortalamam 72 proje notu girildi mi bilmiyorum. Proje notu yazmıyor telefondan baktığımda 1.yazılı yazıyor sadece.
Derslerin ortalaması nasıl hesaplanıyor mesela Türkçe ilk yazılım 90 ikinci yazılımda 85 projem 100 sözlülerde 100 kaç sözlü veriliyor. Nasıl hesaplayacağım yardımcı olursanız sevinirim. Ve ikincilerden kaç almam gerek takdir için çok stresliyim hiç teşekkür almadım. Hep takdir aldım seriyi bozmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. yazılı notlarım:
Matematikten türkçeden dinden sosyalden fenden proje aldım büyük ihtimal çoğu 100 sözlülerde 100 girilecek.
Ve şu an ortalamam 72 proje notu girildi mi bilmiyorum. Proje notu yazmıyor telefondan baktığımda 1.yazılı yazıyor sadece.
Derslerin ortalaması nasıl hesaplanıyor mesela Türkçe ilk yazılım 90 ikinci yazılımda 85 projem 100 sözlülerde 100 kaç sözlü veriliyor. Nasıl hesaplayacağım yardımcı olursanız sevinirim. Ve ikincilerden kaç almam gerek takdir için çok stresliyim hiç teşekkür almadım. Hep takdir aldım seriyi bozmak istemiyorum.

Hesaplama sitelerinden hesaplayın hocam ortalamaları hesaplayıp.

1. yazılı notlarım:

Allah anne ve babana sabır versin. Bu notlar ne.

Allah anne ve babana sabır versin. Bu notlar ne.

1. dönem ortalamam 90 idi bu dönem bozdum.

Hesaplama sitelerinden hesaplayın hocam ortalamaları hesaplayıp.

Ortalamayı nasıl hesaplayacağım neyle neyip toplayıp kaça böleceğim tam bilmiyorum yardım olun lütfen ders ortalamasını diyorum hocam ana ortalamayı demiyorum mesela matemetik veya Türkçe ortalamasını nasıl hesaplayacağım.

1. dönem ortalamam 90 idi bu dönem bozdum.

Ortalamayı nasıl hesaplayacağım neyle neyip toplayıp kaça böleceğim tam bilmiyorum yardım olun lütfen ders ortalamasını diyorum hocam ana ortalamayı demiyorum mesela matemetik veya Türkçe ortalamasını nasıl hesaplayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı