60.000 TL her şey dahil sistem toplama

Promos

Hectopat
Arkadaşlar sadece mouse pad ve mouse olmasa da olur iyi bir mikrofonlu kulaklık olursa sevinirim. Çoğunlukla LoL ve hikaye oyunları oynanacak. Monitör kasa klavye kulaklık olacak eğer artarsa mouse. Arkadaşım için topluyorum troll demeyin.

Arkadaşlar sadece mouse pad ve mouse olmasa da olur iyi bir mikrofonlu kulaklık olursa sevinirim. Çoğunlukla LoL ve hikaye oyunları oynanacak. Monitör kasa klavye kulaklık olacak eğer artarsa mouse. Arkadaşım için topluyorum troll demeyin.

Bende az önce 50-60 bin aralıgında toplama konusu açacaktım burayı takip edeyim en iyisi :)

Kulaklık konusunda çok bilgili değilim ama araştırdığım kadarıyla sorunsuz bir kulaklık.

Telefonda oldugumdan hesaplayamadan attim. Monitor dahil olmasa 55k 4080, 7500F topluyorum ama UHD sart ve UHD 14-15k yani olmaz. 4070 Ti ve yyksek islemci attim. Eger bütçe hala artiyorsa daha iyisi olabilir tabii, belki butceyi de astim. Kasa 360mm destekli lazim.

Telefonda oldugumdan hesaplayamadan attim. Monitor dahil olmasa 55k 4080, 7500F topluyorum ama UHD sart ve UHD 14-15k yani olmaz. 4070 Ti ve yyksek islemci attim. Eger bütçe hala artiyorsa daha iyisi olabilir tabii, belki butceyi de astim. Kasa 360mm destekli lazim.

Bütçeyi 12-13K aşmışsınız hocam bence benim attığım hazır sistem daha mantıklı.

Bütçeyi 12-13K aşmışsınız hocam bence benim attığım hazır sistem daha mantıklı.

Senin attigin sistem 12400F iyi degil maalesef.

Olmadi boyle yapalim.

En iyisi bunlar olur. 2K'ya da klavye kulaklık alırsınız.

En iyisi bunlar olur. 2K'ya da klavye kulaklık alırsınız.

Bu kadar paraya UHD oynamayacaksam 7900 XT almam ama alacaksa 2K'ya klavyeyi sallayip bu muazzam bandili alabilir.

Bu kadar paraya UHD oynamayacaksam 7900 XT almam ama alacaksa 2K'ya klavyeyi sallayip bu muazzam bandili alabilir.

7900 XT ile UHD oynamam ben. UHD'de hem 10K daha para dökecek hem de 2 sene sonra 60 fps göremeyecek saçmalık. 3090'da da görüyoruz şu anda. bazı oyunlarda yamulmaya başladı. 7900 XT/4070 ti QHD kartları.

7900 XT ile UHD oynamam ben. UHD'de hem 10k daha para dökecek hem de 2 sene sonra 60 FPS göremeyecek saçmalık. 3090'da da görüyoruz şu anda. Bazı oyunlarda yamulmaya başladı. 7900 XT/4070 Ti QHD kartları.

3090 tech olarak kotu ve kas gucune dayali oldugundan oyle oldu ama 7900 XT FSR 3.0, FSR kare olusturma geleceginden ve VRAM'i kabak gibi oldugundan yine 4070 Ti'den daha iyi UHD performans vermesi lazim. 3090'da da FSR 3.0 veya FSR kare olusturma olsa da Radeon kartlar daha iyi calisiyor, Intel XeSS gibi. 4070 Ti QHD karti zaten VRAM'den de belli. Ama 4080'in oyle 3080 TI-3090 gibi yikalacagini pek sanmiyorum tech var ve VRAM de artirildi.

Geri
Yukarı