60-70 bin TL kasa önerisi

Eyup228

Hectopat
Daha fazla  
İyi bir oyuncu bilgisayarı kasası bakıyorum. Bütçe 60-70k arası ama 70k ya çok yanaşmak istemiyorum. Kendimce sistem hazırladım ona bakarak da hangi parçaları aşağı yukarı istediğimi anlarsınız zaten aşırı bir marka takıntım yok ama uzun süre beni götürecek markalar istiyorum. Parçaları tek tek ayrı sitelerden maalesef alamam bunu önermeyin ricam ediyorum. Farklı sitelerden kendi topladığınız montaj edilip gönderilen sistemleri atabilirsiniz. Benim kendimce topladığım kasaları sizinle paylaşayım bir bakın isterseniz.

*
Bu 600watt PSU'su olan hali fiyatı çok uygun geldi.
*
Bu da aynı kasanın PSU ve kasası değişmiş hali.
*
İstediğim parçaları az çok anlarsınız size attığım linklerden ama ben tekrar belirteyim.
*
-İyi üst düzey bir anakart.
-32 GB RAM bellek.
-Güncel Ryzen işlemci.
-En az 4070 ekran kartı.
-En az 1TB M.2 SSD.
-Ve bunlara uygun iyi hava akışı olan ve yeterli güze sahip bir PSU.
*

Yayıncılık işi için de kullanılacak bu bilgisayar yayını ekran kartından vereceğim işlemci odaklı oyunlar oynadığım için 3D işlemci koydum kendimce sizin farklı önerileriniz varsa yorum atın. Teşekkürler.

Anakart değiştim ve ekran kartı.
*
*

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    51,1 KB · Görüntüleme: 12
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    73,8 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    74,7 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_12.png
    Screenshot_12.png
    275,4 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
İyi bir oyuncu bilgisayarı kasası bakıyorum. Bütçe 60-70k arası ama 70k ya çok yanaşmak istemiyorum. Kendimce sistem hazırladım ona bakarak da hangi parçaları aşağı yukarı istediğimi anlarsınız zaten aşırı bir marka takıntım yok ama uzun süre beni götürecek markalar istiyorum. Parçaları tek tek ayrı sitelerden maalesef alamam bunu önermeyin ricam ediyorum. Farklı sitelerden kendi topladığınız montaj edilip gönderilen sistemleri atabilirsiniz. Benim kendimce topladığım kasaları sizinle paylaşayım bir bakın isterseniz.

*
Bu 600watt PSU'su olan hali fiyatı çok uygun geldi.
*
Bu da aynı kasanın PSU ve kasası değişmiş hali.
*
İstediğim parçaları az çok anlarsınız size attığım linklerden ama ben tekrar belirteyim.
*
-İyi üst düzey bir anakart.
-32 GB RAM bellek.
-Güncel Ryzen işlemci.
-En az 4070 ekran kartı.
-En az 1TB M.2 SSD.
-Ve bunlara uygun iyi hava akışı olan ve yeterli güze sahip bir PSU.
*

Yayıncılık işi için de kullanılacak bu bilgisayar yayını ekran kartından vereceğim işlemci odaklı oyunlar oynadığım için 3D işlemci koydum kendimce sizin farklı önerileriniz varsa yorum atın. Teşekkürler.

Anakart değiştim ve ekran kartı.
*
*

AMD Ryzen 7 7700X
Cooler Master MasterLiquid ML240L v2
Asus Prime X670-P-CSM
Corsair Vengeance RGB 32GB (2x16GB)
Corsair MP600 PRO NH (Dram var)
Kasa olarakta 850Watt olanı seçip alabilirsin

AMD Ryzen 7 7700X
Cooler Master MasterLiquid ML240L v2
ASUS Tuf Gaming B650M-E